logo Veracomp s.r.o.

Veracomp - TOP Distributor roku 2013 pro síťová řešení Fortinet

Fortinet - světový lídr v segmentu výkonných síťových řešení oznámil minulý týden vítěze výročních ocenění. Za region EMEA se nejvyšší pocty dostalo společnosti Veracomp, který byl vyhlášen TOP distributorem pro rok 2013.

Veracomp porazil silné konkurenty ze zemí jako je například Anglie, Německo nebo Francie. Předávací ceremoniál se odehrál během globální partnerské konference, která se konala od 9. do 13.1. 2013 na výletní lodi plující Karibským mořem. Fortinet zde ocenil vynikající mezinárodní úspěchy svých distributorů a partnerů.

"Letošní globální konference se zúčastnilo na 1300 distributorů a partnerů a stala se tak tou největší, kterou jsme dosud pořádali," řekl Patrice Perche, senior vice president Fortinetu pro mezinárodní obchod.

"V roce 2013 jsme dosáhli důležitého milníku nahrazením Juniperu jako celosvětově třetího největšího prodejce bezpečnosti podle IDC, a za tento úspěch z velké části vděčíme aktivní práci našich partnerů. Konference byla příležitostí jak jim poděkovat za jejich významné úspěchy, stejně jako podělit s nimi o naše nejnovější technologie, inovace a podnikatelské strategie, které se zaměřují na rostoucí a rychle se měnící požadavky našich koncových zákazníků," dodává Patrice Perche.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 23. ledna 2014 - čtvrtek

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Acronis True Image 2019