logo Veracomp s.r.o.

Bezpečnostní řešení Trend Micro v distribuci Veracomp

Veracomp uzavřel distribuční smlouvu pro Českou republiku a Slovensko se společností Trend Micro Incorporated - poskytovatelem bezpečnostních softwarových řešení a globálním lídrem v oblasti zabezpečení cloudu.

"Trend Micro vnímáme jako poskytovatele bezpečnostních řešení, kterým zákazníci plně důvěřují. Pro Veracomp Group se nejedná o novou značku, řešení Trend Micro se v rámci portfolia Veracompu již několik let velice úspěšně prodávají např. na chorvatském trhu, a tak byl podpis distribučního kontraktu v České republice a na Slovensku logickým krokem," říká Petr Janda, CEO společnosti Veracomp.

Základní řada produktů Trend Micro:

"Na českém a slovenském trhu rozšiřujeme své působení a jednou z hlavních priorit je podpora partnerské sítě, pro kterou jsme získali nového distributora, společnost Veracomp, jež v posledních letech zaznamenává dynamický růst a v oblasti péče o své partnery dělá z našeho pohledu maximum," dodává Michał Jarski, obchodní ředitel Trend Micro pro region CEE.

Trend Micro umožňuje inteligentní ochranu informací, a to díky inovativním bezpečnostním technologiím, které se snadno nasazují i spravují a přizpůsobují neustále se vyvíjejícímu ekosystému. Všechna řešení společnosti využívají globální cloudovou informační službu Trend Micro Smart Protection Network a jsou podporována více než 1200 experty na bezpečnostní hrozby z celého světa.

Trend Micro aktuálně ve své bezpečnostní zprávě "Setting the Stage: Landscape Shifts Dictate Future Threat Response Strategies" přináší podrobný pohled na nejzávažnější hrozby, zranitelnosti a kybernetické podsvětí v roce 2015. Podrobná analýza potvrzuje, že kybernetičtí zločinci jsou při útocích, počítačové špionáži i dalších protiprávních aktivitách drzejší, chytřejší a troufalejší.

Rok 2015 byl ve znamení on-line vydírání a kybernetických útoků, a to včetně úspěšných napadení několika velmi sledovaných organizací. Terčem počítačových zločinců s dopadem na milióny zaměstnanců a zákazníků se stala například seznamka Ashley Madison, společnost Hacking Team, americký úřad Office of Personal Management nebo zdravotní pojišťovna Anthem.

V loňském roce měla ve Spojených státech amerických největší podíl na ohrožení dat ztráta zařízení a to v 41% případů, na dalších příčkách se umístily malware a útoky hackerů.

Mezi nejvýznamnější zjištění patří:

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 22. března 2016 - úterý

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Acronis Backup 12.5