logo Veracomp s.r.o.

Veracomp roste a zakládá Veracomp Slovakia

Společnost Veracomp reaguje založením dceřiné společnosti na Slovensku pod názvem Veracomp Slovakia na rychle rostoucí slovenský IT trh a především na vlastní růst, který v meziročním srovnání dosáhl na dosud rekordní hodnotu za dobu od založení firmy ve výši 113%.

"Založení dceřinné společnosti Veracomp Slovakia je logickým vyústěním naší spolupráce s partnery na Slovensku, kterou chceme stále více prohlubovat. Je jasné, že stabilní lokální podpora a vyšší míra vzájemné komunikace nám umožní reagovat na potřeby partnerů mnohem flexibilněji než doposud. Nyní jsme proto přistoupili k založení samostatné společnosti Veracomp Slovakia. Pokračujeme samozřejmě i v personálním posilování slovenského týmu, nedávno jsme již uvítali novou kolegyni na pozici marketingového specialisty, slečnu Naďu Gubišovou a v nejbližší době představíme také nové posily v obchodním týmu," říká Petr Janda, CEO společnosti Veracomp.

Veracomp si zakládá vybudování dlouhodobé důvěry se svými partnery. Kromě rychlosti a flexibility považuje za své silné stránky předvídatelnost a výborné technické znalosti svých konzultantů.

Veracomp své partnery také pravidelně vzdělává a motivuje. Aktuálně například spouští vlastní Bonusový program, chystá otevření kompletně přepracovaného partnerského portálu a mnoho dalších novinek.

Svým partnerům jsme připraveni nabídnout nadstandardní spolupráci jak v obchodní, tak i technické a marketingové oblasti.

Hlavní oblasti partnerství:

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 18. července 2016 - pondělí

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Acronis True Image 2019