logo Veracomp s.r.o.

Cloudová řešení Cloud4Wi v portfoliu Veracomp

Veracomp oznamuje partnerství se společností Cloud4Wi Inc. - předním poskytovatelem cloudových služeb pro bezdrátové sítě. Využitím zcela vlastního interaktivního portálu ukazuje Cloud4Wi online uživatelům zcela nové možnosti využití WiFi sítí.

Cloud4Wi je dodavatelem řešení pro bezdrátové sítě další generace, které jsou navrženy s cílem vytvořit měřitelné obchodní hodnoty a tím umožnit využití bezdrátových sítí po marketingové stránce. Již v základu je k dispozici plno inovativních aplikací, které umožní poskytovatelům WiFi připojení nabízet ve svých sítích další služby a tím je zhodnotit a získat další obchodní příležitosti.

Prostřednictvím služeb založených na lokalizaci, reklamě, marketingových aktivitách a analýzách připojených uživatelů máte možnost navýšit svůj obchodní potenciál. Mnoho hráčů na telco trhu, systémoví integrátoři a další dodavatelé již využívají Cloud4Wi u svých nejnáročnějších zákazníků.

Cloudová řešení Cloud4Wi

"Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům představit Cloud4Wi řešení, které jim přináší vysoce maržové obchodní příležitosti v různých segmentech trhu jako je maloobchod, pohostinství, volný čas, zdravotní péče, vzdělávání a dalších," říká Petr Janda, jednatel společnosti Veracomp.

Andrea Calcagno, CEO společnosti Cloud4Wi k tomu dodává: "Dnes je WiFi základní komoditou. Lidé chtějí být on-line za každé příležitosti a to nejlépe zdarma. Proto je potřebné hledat příležitosti, jak WiFi sítě lépe zhodnotit. Díky tzv. WiFi tržišti, Cloud4Wi tuto výzvu dokonale řeší. Jsme potěšeni, že můžeme spolupracovat se společností Veracomp a věříme ve společný úspěch."

Pro více informací o řešení Cloud4Wi nás kontaktujte na: ladislav.arvai@veracomp.cz nebo na telefonu +420 227 031 381.

Článek Veracomp s.r.o. ze dne 30. května 2014 - pátek

Další články od Veracomp s.r.o.

Nabídka zaměstnání Veracomp s.r.o.
Acronis Backup 12.5