logo Vodafone Czech Republic a.s.

Karta pro partu s voláním v síti Vodafone za 1,90 Kč

S Kartou pro partu můžete volat až na čtyři vybraná čísla v síti Vodafonu jen za 1,90 Kč. Kartu si zákazníci mohou pořídit od 10.10. 2013 v prodejnách a na eshopu Vodafonu nebo v prodejnách partnerů.

Vodafone rozšiřuje nabídku předplacených karet o Kartu pro partu. Ta osloví především zákazníky, kteří si chtějí volat s blízkými přáteli nebo rodinou v rámci jedné sítě. Kartu využijí především skupiny mladších dětí nebo lidé v širším rodinném kruhu. Ideální bude pro prarodiče, kteří chtějí volat vnoučatům, dětem nebo ostatním blízkým za výhodnou cenu a současně využívat předplacenou kartu.

Ceny (s DPH) v rámci předplacené Karty pro partu:

Navíc mohou zákazníci se všemi předplacenými kartami získat odměnu v podobě volných minut a SMS do vlastní sítě v programu Vodafone Odměny za věrnost. Vždy, když si dobijí kredit částkou alespoň 250 Kč, automaticky začnou čerpat dárek. Mohou získat 2 až 7 dní volání nebo SMS do vlastní sítě zdarma podle toho, jak dlouho jsou u Vodafonu. Odměny získávají ale i noví zákazníci, kteří si pořídí jakoukoliv předplacenou kartu, tedy i Kartu pro partu.

Výhody předplacenek u Vodafonu:

Další články k tématům - SMS - zdarma

Článek Vodafone Czech Republic a.s. ze dne 9. října 2013 - středa

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.