logo Vodafone Czech Republic a.s.

Quadruple - třetí virtuální operátor v síti Vodafonu

Quadruple plánuje spustit své služby během tří týdnů a stane se tak již třetím plnohodnotným virtuálním operátorem, který si bude od Vodafonu pronajímat síťovou infrastrukturu.

Quadruple bude zajišťovat služby virtuální mobilní sítě Q-CZ pro své akcionáře a další partnery, kteří je nabídnou svým koncovým zákazníkům. Partneři mohou využít svých dlouholetých technických znalostí a zkušeností s provozováním fixních sítí a dosavadních vztahů s firemními i rezidenčními klienty.

Pro klienty jsou připraveny balíčky služeb přizpůsobené přímo jejich očekávaným potřebám. Díky tomu si zákazníci budou moci nastavit svůj optimální mix služeb. Projekt je orientován především na stávající klientelu partnerů Quadruple, je však otevřen i novým zájemcům o mobilní a konvergované služby.

Quadruple bude své mobilní služby provozovat ve spolupráci s operátory kabelových a telekomunikačních sítí. Quadruple svým zaměřením patří do skupiny virtuálních operátorů, kteří nové telekomunikační služby napojí na své existující aktivity a využijí již vybudované vztahy se zákazníky.

"Právě podepsaná velkoobchodní smlouva nám umožní realizovat náš dlouhodobý cíl - vytvářet pro stávající i nově příchozí klienty integrovanou nabídku služeb elektronických komunikací. Tato nabídka zahrnuje kabelovou televizi, internet, fixní a nyní i mobilní telefonii s jednotným vyúčtováním a kvalitní zákaznickou péčí. A to vše za konkurenceschopné ceny doplněné dalšími výhodami", vysvětluje Přemysl Klíma, předseda představenstva Quadruple.

Další články k tématům - infrastruktura - konvergence - operátor - televize - Přemysl Klíma

Článek Vodafone Czech Republic a.s. ze dne 12. června 2013 - středa

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.