logo Vodafone Czech Republic a.s.

Red tarify Vodafone pro neomezené volání a SMS

Vodafone nyní nabízí neomezené volání a SMS za nejlepší ceny na českém trhu. Navazuje tak na tarify Neomezené volání do všech sítí a Neomezené volání v síti a přináší na český trh nové neomezené Red tarify.

Red tarify jsou součástí celosvětové strategie skupiny Vodafone a postupně je již představila nebo se je chystá představit většina poboček Vodafonu po celém světě.

Součástí nových neomezených tarifů bude i nadále možnost pořídit si k tarifu zvýhodněný telefon. Nefiremním i firemním zákazníkům nově nabídneme aplikace na zabezpečení telefonu, vyšší tarify budou navíc zahrnovat 1000 minut na volání do zahraničí a tarif Red Premium také 600 minut a 300 MB dat v roamingu.

Nové neomezené tarify si budou moci aktivovat firemní i nefiremní, noví i stávající zákazníci Vodafonu od 27.5. 2013.

Hlavní výhody Red tarifů:

"Věřím, že nová tarifní struktura je na první pohled jasná a přehledná a bude splňovat potřeby velké většiny zákazníků. Při vytváření nových neomezených tarifů jsme se řídili hlavně tím, že chceme i nadále zákazníkům přinášet nejvýhodnější nabídky na českém trhu," říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky ve Vodafonu.

"Rozhodli jsme se, že s novými tarify přineseme zákazníkům i něco navíc než jen neomezené volání a SMS. Zákazníci si proto mohou pořídit k tarifu zvýhodněný telefon, 50% slevu na datovou SIM kartu, nebo třeba službu pro zabezpečení obsahu chytrých telefonů a tabletů. Tu ocení hlavně firemní zákazníci, pro které jsou data často daleko cennější než samotný přístroj," říká Petr Ryska, viceprezident pro firemní zákazníky Vodafonu.

Zabezpečení telefonu nebo tabletu

Pro firemní zákazníky jsme připravili pokročilé řešení s názvem Mobilní zabezpečení, které je zdarma u dvou nejvyšších Business Red tarifů. Pro ostatní zákazníky je jeho cena 49 Kč měsíčně. Mobilní zabezpečení lze využít pro všechny operační systémy.

Služba nabízí možnost zamknout zapomenutý či odcizený telefon na dálku, vymazat citlivá data nebo zařízení lokalizovat. Dalšími funkcemi jsou antivirový program pro otevřený operační systém Android či možnost správy více zařízení jedním firemním administrátorem.

Pro nefiremní zákazníky, kteří používají telefon s operačním systémem Android, nabízíme zdarma základní verzi aplikace Vodafone Protect. S touto aplikací je také možné na dálku telefon zamknout, vymazat osobní data nebo telefon lokalizovat.

Roaming

Nejvyšší tarif (Business) Red Premium za 1499 Kč zahrnuje mimo jiné 600 minut na příchozí a odchozí hovory v roamingu a 300 MB dat v roamingu.

U ostatních Red tarifů si mohou zákazníci před cestou do zahraničí aktivovat službu Vodafone Roaming na den za 99 Kč, se kterou mohou volat a SMSkovat neomezeně a využít až 100 MB dat.

Volné minuty a data lze využít ve všech těchto zemích - Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie.

Volání do zahraničí

Tarify Red se vším všudy a Red Premium zahrnují 1 000 minut volání do zahraničí.

Volné minuty lze využít na volání do těchto zemí - USA, Kanada, Řecko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Španělsko, Maďarsko, Itálie, Vatikán, Švýcarsko, Rakousko, Velká Británie, Dánsko, Švédsko, Norsko, Polsko, Německo, Gibraltar, Portugalsko, Lucembursko, Irsko, Finsko, Andorra, Monako, San Marino, Slovensko.

Další články k tématům - Android - roaming - SIM - SMS - tablet - tarif - tarifikace - telefon - zdarma - Petr Dvořák - Petr Ryska

Článek Vodafone Czech Republic a.s. ze dne 24. května 2013 - pátek

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.