logo Vodafone Czech Republic a.s.

Roaming Vodafone: domácí tarify platné i pro většinu evropských zemí

Zákazníci Vodafonu mohou jako první cestovat po většině zemí Evropy se svými domácími tarify. Díky nové službě Vodafone roaming na den mohou od 28.5. 2012 jako první na českém trhu využít volné jednotky ze svých domácích tarifů ve většině zemí Evropy.

Ve 41 zemích Evropy tak nyní bude možné zapomenout na hranice a bezstarostně využívat domácí sadu tarifů. Tedy volat, posílat SMS i datovat pouze za roamingový poplatek 99 korun za den.

Službu lze před odjezdem do zahraničí aktivovat prostřednictvím většiny kanálů péče o zákazníky Vodafonu.

Poplatek 99 Kč/den se začíná účtovat až při využití služeb, konkrétně při zahájeném volání, přijetí hovoru, zahájení datového provozu, nebo odeslání SMS. Platí pak do nejbližší půlnoci. Přijatá SMS službu neaktivuje a je zdarma. Příchozí hovory jsou v rámci denního poplatku zdarma. Po vyčerpání volných jednotek z domácího tarifu budou mít zákazníci stejné ceny jako u základního Tarifu na míru (6,5 Kč/min a 1,5 Kč SMS).

Této roamingové nabídky mohou využít zákazníci Vodafonu s Tarify na míru a datovými tarify určenými pro mobilní telefony. Řešení pro firemní zákazníky využívající službu OneNet bude představeno v následujících měsících.

Tarif platí v následujících 41 zemích:

Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán a Velká Británie.

Od loňského léta mohou zákazníci bezpečně cestovat i se svým domácím datovým tarifem určeným pro mobilní telefony. Díky tarifům Vodafone passport Data na den a na měsíc lze za cenu jednorázového poplatku využívat volné jednotky ze svého datového tarifu v jedenačtyřiceti výše uvedených evropských zemích.

Další články k tématům - 776970219 - OneNet - roaming - SMS - tarify - telefonie - zdarma

Článek Vodafone Czech Republic a.s. ze dne 24. května 2012 - čtvrtek

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.