logo Vodafone Czech Republic a.s.

Red do sítě pro partnera - nový tarif Vodafone

Vodafone představuje nový tarif pro partnera se slevou dvě stě korun. Tarif "Red do sítě pro partnera" může zákazník pořídit komukoliv blízkému za 299 korun pro neomezené volání a SMS v síti Vodafone, 130 minut na volání do ostatních sítí a 150 MB dat.

Pro ty, kdo si chtějí pořídit ke své SIM kartě druhou datovou kartu, připravil Vodafone datový tarif s názvem "Data za super cenu", se kterým zákazník získá 500 MB dat za 90 korun měsíčně. Vánoční nabídku si mohou pořídit noví i stávající zákazníci od 11.11. 2013 do konce ledna 2014.

"Chceme, aby naši zákazníci mohli být nejen na Vánoce co nejvíce se svými blízkými, proto jsme připravili výhodnou nabídku pro celou rodinu. S tarifem Red v kombinaci s výhodnou nabídkou pro partnera a dítě může celá rodina volat a psát neomezeně v síti Vodafone za méně než tisíc korun měsíčně," říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky ve Vodafonu.

Red do sítě pro partnera

Zákazník získá za 299 korun měsíčně neomezené volání a SMS v síti Vodafone, 130 minut na volání do ostatních sítí a 150 MB dat. Red do sítě pro partnera může pořídit komukoliv blízkému každý, kdo používá, nebo si aktivuje, tarif s minimálním měsíčním plněním 690 Kč. Standardní cena tarifu Red do sítě je 499 Kč.

Tarif Red do sítě pro partnera lze kombinovat s Tarifem pro dítě zdarma

Tříčlenná rodina - pořídí-li si otec tarif Red za 699 korun, může pořídit manželce tarif Red do sítě pro partnera za 299 korun a dítěti Tarif pro dítě zdarma => rodina tak zaplatí měsíčně dohromady 998 korun, čímž ušetří každý měsíc 512 korun.

Můžete tak měsíčně ušetřit i několik stokorun.

Data za super cenu

Zákazníci získají 500 MB dat měsíčně za 90 korun, se kterými budou moct už brzy využít vysokorychlostní Turbo Internet v prvních regionech. Turbo Internet je rychlý mobilní internet fungující na technologii LTE a 3G (HSPA+). Tarif si může pořídit každý, kdo používá, nebo si aktivuje některý z tarifů s minimálním měsíčním plněním 249 korun. Nabídka platí se smlouvou na 2 roky.

Karta pro partu

Pro zákazníky s předplacenou kartou Vodafone již začátkem října připravil Kartu pro partu, se kterou si mohou čtyři blízcí volat v síti Vodafone za 1,90 Kč.

Firemní zákazníci

Firemním zákazníkům Vodafone přináší výhody po celý rok, pro období Vánoc si pro ně přichystal například slevu na chytré telefony, nebo tablety ve výši 500 či 1000 Kč podle výše měsíčního úvazku.

Další články k tématům - internet - SIM - sleva - SMS - tarif - telefon - volání - zdarma - Petr Dvořák

Článek Vodafone Czech Republic a.s. ze dne 8. listopadu 2013 - pátek

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.