logo Vodafone Czech Republic a.s.

Vánoce s Vodafone přinášejí 7 chytrých telefonů za 7 korun

Vodafone nabídne o Vánocích sedm nejpopulárnějších modelů chytrých telefonů pouze za 7 korun. Uvede také sedmi a desetipalcové tablety vlastní značky za dostupnou cenu. Další část vánoční nabídky bude představena v průběhu listopadu 2012. Nabídka platí od 1.11. do 24.12. 2012 nebo do vyprodání zásob.

Zákazníci si mohou ke všem přístrojům u Vodafonu vybírat ze široké nabídky jediných českých tarifů s vteřinovým účtováním, neomezenými SMS a voláním do zahraničí v rámci volných minut - Férové tarify.

Hlavní výhody Férových tarifů:

"Letos přinášíme zákazníkům jednu z nejvýhodnějších nabídek chytrých telefonů v historii Vodafonu", říká Frederic Perron, ředitel pro nefiremní zákazníky Vodafonu, a dodává: "Například Vodafone Smart II se s cenou 7 korun k měsíčnímu plnění 477 Kč stává nejlevnějším chytrým telefonem v naší nabídce."

"Pro naše firemní zákazníky jsme kromě výhodných tabletů letos připravili atraktivní nabídku dvou špičkových modelů Samsung GALAXY S III a iPhone 4S k neomezenému Business tarifu za pouhou korunu", říká David Duroň, ředitel marketingu pro firemní zákazníky Vodafonu, a dodává: "Volné jednotky z balíčku mohou firemní zákazníci navíc využít i na volání do 29 zemí světa."

Předvánoční nabídka Vodafonu

7 chytrých telefonů za 7 korun:

Další články k tématům - Android - Bluetooth - SmartPhone - SMS - tablet - tarif - telefon - telefonie - WiFi - Frederic Perron - David Duroň

Článek Vodafone Czech Republic a.s. ze dne 1. listopadu 2012 - čtvrtek

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.