logo Vodafone Czech Republic a.s.

Vodafone spouští nejvýkonnější 3G v Karlových Varech

Vodafone instaloval krátce před dnešním zahájením Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech na vysílače v centru města nejvýkonnější 3G technologii HSPA+ Dual Carrier a výrazně tak navýšil kapacitu sítě.

Současně se také zvyšuje i reálná rychlost datových přenosů všem zákazníkům. Maximálních reálných rychlostí kolem 30 Mbps mohou dosáhnout například zákazníci s telefonem Nokia Lumia 900 dostupném ve vybraných prodejnách Vodafonu od 1.7. 2012.

Síť Vodafonu v Karlových Varech díky technologii HSPA+ Dual Carrier zabezpečí tu nejlepší zákaznickou zkušenost i během těch největších festivalových špiček, kdy objem stažených dat ve srovnání s běžným využitím stoupne čtyřnásobně a hlasový provoz se zvýší o 150 %.

Vodafone je letos již po šesté partnerem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Vysokorychlostní 3G síť pro hlasové i datové přenosy pokrývá toto město již od června 2010. Karlovy Vary jsou po Berouně druhým městem, kde Vodafone technologii HSPA+ Dual Carrier spustil.

Další články k tématům - 3G - HSPA - MFF - telefon

Článek Vodafone Czech Republic a.s. ze dne 29. června 2012 - pátek

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.