logo Vodafone Czech Republic a.s.

Zvýhodněné volání do ciziny

My Country a My EU - to je zvýhodněné volání s Vodafone z ČR do zahraničí. My Country umožňuje za měsíční poplatek 50 Kč volat výhodněji do jedné z nabízených zemí a My EU umožňuje za měsíční poplatek 100 Kč volat výhodněji do 26 zemí EU.

V rámci speciální edice služby My Country budou moci obyvatelé Ukrajiny, Ruska a Moldávie volat domů za konečnou cenu 5 Kč včetně DPH za minutu a díky službě My EU mohou například obyvatelé Slovenska volat domů již za 4 Kč včetně DPH za minutu.

Vodafone navíc pro rusky mluvící zákazníky nově sputil bezplatnou linku *6038 s rusky hovořícími operátory.

"Vycházíme vstříc největším komunitám cizinců, z nichž mnozí právě nyní přijíždějí do České republiky za prací", říká Pavel Kuhn, Senior manažer marketingu a dodává: "Nabízíme jim nejlepší cenu volání do ciziny na trhu, takže mohou být v pravidelném kontaktu se svou rodinou i obchodními partnery."

Pro využití této speciální edice stačí zakoupit jednu z předplacených karet My Country nebo My EU, které jsou k dostání s kreditem 200 Kč nebo 500 Kč. Po uplynutí šesti měsíců bude služba dále dostupná za měsíční poplatek 50 Kč (My Country) a 100 Kč (My EU).

My EU - seznam zemí

Belgie, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Holandsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Řecko, Rakousko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie.

Článek Vodafone Czech Republic a.s. ze dne 3. dubna 2012 - úterý

Další články od Vodafone Czech Republic a.s.

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files