logo Telekom Austria Czech Republic a.s.

Telekom Austria Czech Republic má nového finančního ředitele

Novým finančním ředitelem se stal Jaroslav Kršek (37), který doposud působil ve společnosti na pozici Controlling Senior Manager.

Jaroslav Kršek Jaroslav Kršek nastoupil do společnosti Telekom Austria Czech Republic v roce 2002. Ve finančním oddělení byl zodpovědný za controlling nákladů, výnosů a investic, korporátní plánování, rozpočty, finanční analýzy, statistiky, zavedení controllingových procesů a implementaci CO modulu informačního systému SAP.

Předtím, než nastoupil do Telekom Austria Czech Republic, pracoval téměř šest let ve společnosti Český Telecom (nyní Telefonica O2) na různých finančních pozicích, naposledy jako finanční manažer, kde zodpovídal za řízení financí jednotky specifických podnikatelských aktivit.

"Společnost Telekom Austria Czech Republic patří ke stabilním telekomunikačním společnostem na našem trhu. Na pozici finančního ředitele budu zodpovědný za kompletní finanční management, strategické plánování a přípravu společnosti pro delší rozvoj. Rád proto přijmu tuto výzvu a doufám, že se mi podaří splnit veškeré stanovené cíle," říká Jaroslav Kršek, nový finanční ředitel Telekom Austria Czech Republic.

Jaroslav Kršek vystudoval obor Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Mluví plynule anglicky, domluví se také německy a rusky. Je svobodný a mezi jeho koníčky patří cestování, lyžování, cyklistika, kopaná, filmy a alternativní hudba.

Další články k tématům - Jaroslav - Kršek - Telekom Austria

Článek Telekom Austria Czech Republic a.s. ze dne 4. listopadu 2008 - úterý

Další články od Telekom Austria Czech Republic a.s.