logo Telekom Austria Czech Republic a.s.

Telekom Austria Czech Republic s novou tiskovou mluvčí

Telekomunikační společnost Telekom Austria Czech Republic, která nabízí služby pod značkou VOLNÝ, oznamuje změny na pozici PR manažera a tiskového mluvčího. Za komunikaci s veřejností a médii je od 14. července 2008 zodpovědná Alžběta Šťastná (28). Přichází se zkušenostmi z oblasti public relations a project managementu.

Alžběta Šťastná Alžběta Šťastná působila jako Senior Account Executive v PR agentuře Pleon Impact, kde zodpovídala za klienty z finančního sektoru. Před tím dva roky pracovala na pozici project managera a vedoucího skupiny v agentuře CzechInvest, kde řídila jeden z největších investičních projektů - Hitachi/Panasonic/Toshiba a další investiční projekty v jednotlivých regionech ČR. V minulosti působila ve společnosti AAA Auto a v organizaci Člověk v Tísni.

"Společnost Telekom Austria Czech Republic patří mezi nejvýznamnější telekomunikační operátory na českém trhu. Je mi ctí, že mohu pracovat v tak dynamickém prostředí úspěšné mezinárodní společnosti. Mým primárním cílem bude především posílení komunikace vůči korporátní klientele, kterou bychom rádi seznámili se širokým portfoliem služeb a produktů, které Telekom Austria Czech Republic nabízí," říká Alžběta Šťastná.

Alžběta absolvovala MBA na University of New York in Prague v oboru Evropského managementu a v současné době studuje obor Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Hovoří anglicky a částečně německy. Mezi její zájmy patří malování, četba a sport.

V pozici tiskové mluvčí nahrazuje Michaelu Hajnou, která odchází na mateřskou dovolenou.

Článek Telekom Austria Czech Republic a.s. ze dne 16. července 2008 - středa

Další články od Telekom Austria Czech Republic a.s.