logo Telekom Austria Czech Republic a.s.

VOLNÝ je opět partnerem filmového festivalu FEBIOFEST

Telekomunikační společnost Telekom Austria Czech Republic (VOLNÝ) se letos již po třetí stala partnerem mezinárodního filmového festivalu FEBIOFEST 2008.

Portál VOLNÝ.CZ nabízí svým návštěvníkům zajímavé informace z dění na letošním jubilejním, již 15. ročníku festivalu FEBIOFEST 2008. V rámci speciální rubriky Soutěže se návštěvníci portálu mohli rovněž zúčastnit soutěže o vstupenky na filmová představení FEBIOFESTu.

Všichni návštěvníci festivalu ke svým vstupenkám získávají kupon pro bezplatnou návštěvu internetové kavárny a herny VOLNÝ PG Cyber Café, kde mají možnost 1 hodinu bezplatně surfovat po internetu nebo si zahrát počítačové hry. Kromě VOLNÝ PG Cyber Café v prostorách multiplexu Village Cinema Anděl na Praze 5 lze tento kupon využít i v kavárnách a hernách v dalších 11 městech České republiky.

O FEBIOFESTu

Prestižní mezinárodní filmová přehlídka FEBIOFEST 2008 startuje v Praze ve čtvrtek 27.3.2008, kde potrvá až do pátku 4.4.2008. Na pražskou přehlídku navazují filmové projekce v dalších 8 městech v Čechách a na Moravě. Filmy budou čeští diváci sledovat celkem v 26 sálech. Uvedeno bude 249 filmů ze 64 zemí v 569 projekcích, mezi nimi snímky od Paula Thomase Andersona, Seana Penna, Bena Afflecka, Julie Delpyové, Richarda Attenborougha, Volkera Schlöndorffa, Takeshiho Kitana, Mohsena Makhmalbafa, Fridrika Thóra Fridriksona a dalších. Festival svojí přítomností poctí ALAN PARKER, ROY ANDERSSON, JOS STELLING, ISILD LE BESCO, NAE CARANFIL, RAJKO GRLIČ, JIM STARK, PETER NAESS a další. Šlehačkou na pomyslném festivalovém dortu bude bohatě obsazený Febiofest Music Festival, orientovaný na world music. Největší zahraniční hvězdou budou jihofrancouzští Mango Gadzi.

Článek Telekom Austria Czech Republic a.s. ze dne 31. března 2008 - pondělí

Další články od Telekom Austria Czech Republic a.s.