logo Telekom Austria Czech Republic a.s.

VOLNÝ opět zrychluje internet

Telekomunikační společnost Telekom Austria Czech Republic, známá pod značkou VOLNÝ, bude od 18. srpna nabízet jako první na českém trhu vysokorychlostní připojení 16 Mbit/s. Pokud si zákazník objedná službu VOLNÝ Internet, bude mít toto připojení trvale za cenu 669,- Kč.

Tuto rychlost nabízí TACR také ve variantě VOLNÝ Internet Extra, tedy připojení bez pevné linky, které lze pořídit za cenu 929,- Kč. Telekom Austria Czech Republic tímto krokem upevňuje svoji pozici mezi předními poskytovateli vysokorychlostního připojení na českém trhu.

"Vysokorychlostní připojení se těší mezi českými uživateli stále větší oblibě a my se setkáváme s kontinuálním nárůstem zájmu ze strany zákazníků. Nově proto budeme nabízet nejenom zrychlení na 16M, ale také připojení 8M za cenu obdobnou, jakou má dnes 2M u konkurence, čímž se připojení 8M stane nejlevnějším na českém trhu," říká Franz Bader, místopředseda představenstva a Chief Marketing Officer Telekom Austria Czech Republic.

Zákazníci, kteří využívají svoji pevnou linku a platí za její vedení paušál, si mohou objednat službu VOLNÝ Internet 16M za cenu 669,- Kč. Telekom Austria Czech Republic také jako jediná na českém trhu nabízí "naked ADSL" - internetové připojení bez nutnosti disponovat aktivní telefonní linkou. Jedná se o službu VOLNÝ Internet Extra 16M, která v praxi znamená, že se nemusí platit paušál za pevnou linku, ale pouze za připojení k internetu. Zákazníci si tuto službu mohou objednat prostřednictvím bezplatné linky nebo na internetových stránkách za 929,- Kč.

Článek Telekom Austria Czech Republic a.s. ze dne 14. srpna 2008 - čtvrtek

Další články od Telekom Austria Czech Republic a.s.