logo Telekom Austria Czech Republic a.s.

VOLNÝ vstupuje do nové etapy

Telekomunikační skupina Dial Telecom, která se v prosinci loňského roku stala novým vlastníkem společnosti Telekom Austria Czech Republic, oznamuje, že ke dni 21. ledna 2009 změnila její název na VOLNÝ, a.s. Od 1. února 2009 bude nová společnost komunikovat pod stávající značku VOLNÝ.

Od 1. února 2009 bude nová společnost komunikovat pod stávající značku VOLNÝ. Skupina Dial Telecom získala VOLNÝ v prosinci 2008, kdy od rakouské společnosti Telekom Austria TA Aktiengesellschaft odkoupila 100 % akcií Telekom Austria Czech Republic.

"VOLNÝ představuje na českém trhu úspěšně zavedenou značku, kterou hodláme zachovat i v budoucnu. Věříme, že tímto krokem dáváme našim zákazníkům jasný signál, že chceme navázat na vše úspěšné, co společnost dokázala v minulosti, a toto dále podporovat a rozvíjet," říká předseda představenstva společnosti Dial Telecom Aleš Zeman a dodává : "V současnosti dochází k integraci společnosti VOLNÝ do skupiny Dial Telecom a je připravována nová obchodní strategie, která bude oznámena na tiskové konferenci v druhé polovině února. Cílem společ nosti je zákazníkům především naslouchat a společně s nimi hledat produkty a služby, jež jim budou přinášet skutečnou hodnotu."

Další články k tématům - Dial - Telecom - VOLNÝ - Aleš Zeman

Článek Telekom Austria Czech Republic a.s. ze dne 28. ledna 2009 - středa

Další články od Telekom Austria Czech Republic a.s.