logo WBI Systems a.s.

Partnerství WBI Systems s EPM Live

WBI Systems uzavřel smlouvu o obchodním zastoupení se společností EPM Live za účelem prodeje jejího hlavního řešení pro projektový management - EPM Live, které přináší zákazníkům se SharePointem silné portfolio v oblasti projektového řízení.

EPM Live řešení je integrované přímo v SharePointu a poskytuje široké spektrum uživatelsky přívětivých předkonfigurovaných aplikací, které firmám umožňují řídit různé typy projektů, rozličných procesů a metodik v rámci společného rámce.

"Společnost WBI Systems je renomovaný a silný partner v oblasti Enterprise Project Managementu na českém a slovenském trhu s řadou praktických zkušeností v oblasti řešení pro projektový management na platformě SharePoint,“" řekl Matt Wilson, ředitel pro strategii v oblasti partnerství společnosti EPM Live. "Jejich vlastní implementační metodika, robustní divize pro Enterprise Project Management a profesionálové s pevnými základy v oblasti projektového řízení jsou něčím, na čem můžeme vybudovat naše partnerství."

Microsoft SharePoint se díky EPM Live přeměňuje v komplexnější a integrovanější platformu pro Enterprise Project Management. EPM Live zahrnuje správu poptávek, portfolio management, Enterprise Project Management, řízení provozu i komponenty pro Business Intelligence sloužící pro podporu celého životního cyklu projektového a work managementu na platformě SharePoint.

"S EPM Live můžeme našim zákazníkům nabídnout adaptabilnější a uživatelsky přívětivější prostředí pro řízení projektů, které jim dodá nové důležité nástroje pro efektivnější řízení jejich projektů i firem," říká Robert Paskovský, generální ředitel WBI Systems. "Naše partnerství s EPM Live využívá našich předchozích investic do našeho silného portfolio v oblasti Enterprise Project Managementu na platformě Microsoft SharePoint a dále prohlubuje naše zaměření na oblast projektového řízení. Kromě toho však přináší i další benefity pro nás i naše zákazníky."

O společnosti EPM Live

EPM Live poskytuje řešení pro projektový, portfolio a work management založená na SharePointu, která pomáhají firmám zvyšovat jejich produktivitu. Produkty EPM Live pomáhají více než 5000 firmám zjednodušovat jejich chod a dosahovat vyšší efektivity při úspěšné realizaci projektů, optimalizaci využití zdrojů a výběru vhodných aktivit pro dosažení co nejprofitabilnějšího portfolia produktů a služeb.

EPM Live nabízí online i on-premise nástroje pro týmovou spolupráci pro všechny zaměstnance ve firmách od individuálních pracovníků přes vrcholový management. EPM Live nabízí řešení navržená s důrazem na praktickou využitelnost, která přinášejí efektivitu, zlepšují využití zdrojů a umožňují pracovat efektivněji a ve stejném čase dokončit větší množství práce.

Další články k tématům - EPM Live - Microsoft - partnerství - SharePoint - Matt Wilson - Robert Paskovský

Článek WBI Systems a.s. ze dne 17. října 2013 - čtvrtek

Další články od WBI Systems a.s.