logo WBI Systems a.s.

Kurzy v nové učebně Inovačního centra WBI

Školicí středisko WBI rozšiřuje od ledna 2014 svoji působnost a otevírá řadu nových kurzů v nové učebně v Inovačním centru WBI, které sídlí v budově Alpha v pražském BB Centru - Praha 4.

V Praze se budou konat všechny zkoušky WBI Prometric testovacího střediska i série bezplatných večerních seminářů WBI IT Pro Academy 2014. Semináře školicího centra povedou v roce 2014 hned čtyři školitelé - držitelé ocenění Microsoft Most Valuable Professional (MVP).

Školitelé školicího centra WBI:

"Jsme rádi, že jsme mohli vyjít vstříc zejména našim pražským zákazníkům a mohli otevřít zcela novou učebnu přímo v našem pražském Inovačním centru WBI," řekl Kamil Juřík, ředitel divize Learning Solutions Group společnosti WBI Systems. "Díky rozšíření našich školících prostor do nového objektu jsme také mohli zařadit do programu řadu novinek jako třeba večerní semináře WBI IT Pro Academy 2014 nebo kompletní portfolio testů Prometric," dodal.

Školicí středisko WBI také jako jediné na českém trhu poskytuje účastníkům školení unikátní benefit 30+ . Všichni účastníci získávají na začátku školení vstupní informační balíček. V rámci něj obdrží bezplatný přístup k vlastnímu virtuálnímu školicímu prostředí, se kterým mohou vzdáleně bez omezení pracovat ještě 30 dní po skončení kurzu, a to jednoduše, prostřednictvím webového prohlížeče.

Je tak úplně jedno, zda se školícím prostředím pracuje posluchač v učebně anebo se k němu následně připojuje vzdáleně ze své kanceláře či pohodlí svého domova. Vše se ovládá identicky, všechna nastavení zůstávají zachována a absolvent školení si tak může znovu a znovu procházet jednotlivé kroky, které si potřebuje lépe osvojit.

Článek WBI Systems a.s. ze dne 24. ledna 2014 - pátek

Další články od WBI Systems a.s.

Acronis True Image 2019