logo WBI Systems a.s.

Nová obchodní divize prodeje online řešení WBI Systems

WBI Systems posiluje od února 2014 svůj manažerský tým a současně otevírá novou obchodní divizi, zaměřenou na prodej a podporu online řešení založených na produktu Microsoft Office 365. Ředitelem pro obchod a marketing se stal Jaroslav Salva a výkonným ředitelem pro nově vzniklou cloudovou divizi Libor Kalenský.

Jaroslav Salva přichází ze společnosti Tech Data distribution, kde zastával pozici ředitele divize Azlan. V minulosti pracoval ve společnostech NESS Czech a Microsoft, kde získal bohaté zkušenosti v prodeji řešení ERP, CRM, CAD a ECM. V manažerských pozicích byl zodpovědný za přípravu a exekuci obchodních a marketingových strategií.

Jaroslav Salva - ředitelem pro obchod a marketing WBI Systems

Libor Kalenský do WBI přišel ze společnosti AutoCont, kde působil na různých manažerských pozicích od roku 1992. Během své kariéry mimo jiné zastával pozici manažera expertního centra pro komunikaci a spolupráci, kde měl na starosti kompletní řízení rozvoje produktů v této oblasti, jakož i podporu cloudových řešení.

Jeho úkolem v novém týmu bude kromě jeho vedení i příprava a exekuce obchodní a marketingové strategie pro prodej online řešení společnosti WBI založených primárně na produktu Microsoft Office 365.

Libor Kalenský - výkonný ředitel cloudové divize WBI Systems

Článek WBI Systems a.s. ze dne 5. února 2014 - středa

Další články od WBI Systems a.s.

tesena fest 2018