logo WBI Systems a.s.

WBI poskytuje neomezený přístup ke školícímu prostředí

WBI Systems nabízí absolventům svých školení bezplatný přístup ke školicímu prostředí i 30 dnů po skončení absolvovaného kurzu. Tuto možnost využívá 70 procent absolventů kurzů.

Tento unikátní benefit mohou využít jak účastníci autorizovaných kurzů Microsoft MOC, tak i vlastních kurzů z dílny WBI, rovněž pak účastníci odborných seminářů z řady WBI IT Pro Academy. Firma k tomuto kroku přikročila po vyhodnocení pilotního provozu z jara letošního roku, který ukázal, že plných 70 % absolventů školení tento benefit využilo.

"Možnost vrátit se zpět k probíraným tématům, v klidu si po skončení kurzu znovu projít praktická cvičení a hlouběji tak proniknout do dané technologie a více si ji osvojit, to je jeden z vysněných ideálů účastníků školení. Jsme pyšní na to, že jej, podobně jako řadu dalších, již do praxe uvedených benefitů, můžeme českým IT profesionálům nabídnout," řekl Kamil Juřík, ředitel divize Learning Solutions Group společnosti WBI Systems.

"Tuto možnost jako jediní na trhu otevíráme pro účastníky všech našich více než 60 kurzů, vyjma 4 specifických školení na virtualizaci, u nichž  namísto prodlouženého přístupu ke školicímu prostředí získávají posluchači navíc video nahrávky praktických cvičení. I to je na českém trhu věc nevídaná. Technicky vše realizujeme výhradně s využitím produktů společnosti Microsoft," dodává Kamil Juřík.

Každý účastník školení společnosti WBI Systems je o možnosti a časové dostupnosti využití školícího prostředí zdarma - tj. sady virtuálních serverů, které tvoří školicí prostředí určené výlučně pro daného účastníka - informován přímo ve vstupním informačním balíčku, který dostává na začátku kurzu.

V něm najde i potřebné přihlašovací údaje. Pro přístup do jeho školicího prostředí mu postačí pouze připojení k internetu a běžný webový prohlížeč. Každý účastník kurzu tedy získává své vlastní školicí prostředí, nad kterým má ještě 30 dní po skončení kurzu plnou kontrolu.

Je tak úplně jedno, zda se školicím prostředím pracuje během kurzu v učebně, anebo se k němu následně připojuje vzdáleně ze své kanceláře či pohodlí svého domova. Vše se ovládá identicky, všechna nastavení zůstávají zachována a absolvent školení si tak může znovu a znovu procházet jednotlivé kroky, které si potřebuje lépe osvojit.

Další články k tématům - e-learning - kurzy - školení - video - zdarma - Kamil Juřík

Článek WBI Systems a.s. ze dne 6. září 2013 - pátek

Další články od WBI Systems a.s.

Partnerství WBI Systems s EPM Live

WBI poskytuje neomezený přístup ke školícímu prostředí