logo WEBCOM a.s.

UMAX - informační systém pro utilitní společnosti

WEBCOM představuje českou verzi řešení UMAX - specializovaný informační systém, který lépe kontroluje a integruje firemní procesy, optimalizuje provozní marže a poskytuje detailní přehled o zákaznících i službách.

Společnost WEBCOM a. s. tento měsíc slaví první rok úspěšné spolupráce s belgickou společností Itineris, která vyvinula UMAX - unikátní řešení pro utilitní společnosti. WEBCOM tak vstoupil na český a slovenský trh jako významný dodavatel mezinárodního řešení UMAX, které plně respektuje požadavky a specifika utilitního trhu a pomáhá řešit regulační a tržní změny flexibilním způsobem při zachování firemních procesů.

Během prvního roku partnerství spolupracovaly společnosti WEBCOM a Itineris na lokalizaci řešení UMAX do českého jazyka, a také na společných mezinárodních projektech, aby se WEBCOM stal díky svým zkušenostem expertem pro oblast ERP na utilitním trhu.

Řešení UMAX je založeno na platformě Microsoft Dynamics AX a je certifikovaným řešením společnosti Microsoft. Díky tomu je tento software kompatibilní s ostatními produkty Microsoft a je uživatelsky snadno pochopitelný a intuitivní, zároveň však zaručuje profesionální řešení pro velké organizace, které se flexibilně přizpůsobuje všem jejich potřebám a procesům.

Společnost WEBCOM prezentovala prvotní českou verzi řešení UMAX dne 30. 5. 2013 v Tančícím domě v Praze při příležitosti konání Setkání pro utilitní společnosti. Účastníci akce se dozvěděli nejen informace o specializovaném řešení UMAX pro utility, ale také měli možnost vyslechnout podnětnou přednášku pana Rudolpha Regtera, Managing Directora multi-ulitní společnosti Delta, během které pojednal o svých bohatých zkušenostech z holandského utilitního trhu a důvody i přínosy zavedení řešení UMAX ve společnosti Delta.

Stanislav Hlobilek, generální ředitel WEBCOM hodnotí spolupráci následovně: "Jsme velmi rádi, že jsme se stali registrovaným partnerem společnosti Itineris pro software UMAX. Tato spolupráce je pro nás klíčová. Řešení UMAX je špičkový software. Společnost Itineris je odborníkem na utilitním trhu, o čemž svědčí desítky významných zákazníků po celém světě. A naše společnost chce být nejvýznamnějším dodavatelem podnikových systémů pro utility v České republice a na Slovensku a zaručit tak špičkové služby založené na vysokých standardech zákaznické spokojenosti."

Martin Dlabač, Sales Manager pro utility ve WEBCOMu říká: "Díky intenzivní spolupráci s Itineris můžeme nyní představit první českou verzi řešení UMAX, kterou stále testujeme a zdokonalujeme, nicméně již nyní je možné ji komfortně implementovat zákazníkům."

Co je řešení UMAX

UMAX je inovativní a přínosné podnikové řešení pro utilitní společnosti, které optimalizuje obchodní procesy, integruje CRM pro řízení vztahů se zákazníky s moduly pro fakturaci, výběr plateb, správu služeb a zařízení.

Díky tomu umožňuje utilitním společnostem mít efektivní nástroje a nastavené procesy pro zvýšení prodeje a marží, snížení času na uvedení produktů na trh, zefektivnění operací a služeb zákazníkům, což vede k celkovému snížení nákladů.

UMAX je flexibilní řešení podporující všechny komodity v oblasti utilit, je postaveno na platformě Microsoft Dynamics AX 2012 a certifikováno společností Microsoft.

O společnosti Itineris

Itineris je konzultační skupina v oblasti aplikací obchodu a výpočetních technologií, která je výhradně zaměřená na energetický průmysl a má své pobočky v Belgii, Nizozemí a v Severní Americe. Itineris je Gold partner společnosti Microsoft a nabízí inovační softwarová řešení založená na platformě Microsoft Dynamics AX a související služby v oblasti informačních technologií pro utility. Mezi jeho nejvýznamnější zákazníky patří největší utilitní společnosti z celého světa, jako např. E.ON, EDF, AAW, Eneco či Delta.

Další články k tématům - CRM - Dynamics - ERP - UMAX - Stanislav Hlobilek

Článek WEBCOM a.s. ze dne 7. června 2013 - pátek

Další články od WEBCOM a.s.