logo WEBCOM a.s.

Nová verze IS Microsoft Dynamics NAV ve FN Královské Vinohrady

Společnost WEBCOM úspěšně provedla upgrade ekonomického IS na novou verzi Microsoft Dynamics NAV ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Po půlroční implementaci byl systém předán do ostrého provozu.

Ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady jsme provedli upgrade stávajícího ekonomického informačního systému Microsoft Dynamics NAV. Ostrý start IS dopadl nad očekávání dobře a bez závažnějších provozních problémů. V rámci dohledu jsme řešili spíše uživatelský komfort než problémy s funkcionalitou.

Upgrade na novou verzi Microsoft Dynamics NAV umožňuje v této chvíli přístup až 110 uživatelům, kteří mohou využívat všechny provozně-ekonomické funkce systému.

V současné době je implementační projekt ukončen a systém je předán do oddělení supportu.

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV je systém pro řízení firemních procesů, který zjednodušuje a urychluje specializované procesy. Umožní vám získat dokonalý přehled prostřednictvím široké škály reportů a obchodních analýz a propojí vaše zaměstnance, zákazníky i partnery napříč celým globálním trhem.

Microsoft Dynamics NAV je možno přizpůsobit způsobu vašeho podnikání, provázat ho s již existujícími systémy a rozšířit tak, aby plnil potřeby vašeho odvětví. Microsoft Dynamics NAV navíc spolupracuje a funguje stejně jako ostatní produkty a technologie společnosti Microsoft, které vaši lidé již používají. Tím přispívá k bezproblémové implementaci systému a minimalizaci nároků na školení.

Microsoft Dynamics NAV představuje řešení, které vašemu podniku pomůže být vysoce konkurenceschopným. Svou flexibilitou a jednoduchostí použití nabízí Microsoft Dynamics NAV uživatelské prostředí, které je přizpůsobené na míru jednotlivým pracovním rolím ve vaší organizaci.

ŠTÍTKY - Dynamics - IS - NAV - zdravotnictví

Článek WEBCOM a.s. ze dne 18. ledna 2012 - středa

Další články od WEBCOM a.s.