logo WEBCOM a.s.

WEBCOM členem Microsoft President´s Club 2013

Společnost WEBCOM potvrdila svoji pozici významného partnera pro oblast Microsoft Dynamics a i v roce 2013 patří do prestižní celosvětové skupiny Microsoft President´s Club.

V Microsoft President´s Club mohou být členy pouze ti partneři společnosti Microsoft, kteří zaznamenali během roku vynikající obchodní výsledky a poskytli svým klientům inovativní a přínosné implementace požadovaného řešení.

Pavel Vaněk, obchodní ředitel a člen představenstva WEBCOM a. s., k tomu říká: "Ocenění Microsoft President´s Club pro rok 2013 si velmi vážíme z několika důvodů. Jedním je, že v České republice na toto ohodnocení dosáhly pouze dvě společnosti a WEBCOM a. s. patří mezi jednu z nich. A dále je to také proto, že ocenění President´s Club se nám daří získávat opakovaně, čímž se potvrzuje, že naše společnost patří k nejlepším partnerům Microsoft Dynamics nejen v Čechách, ale celosvětově, a proto můžeme našim zákazníkům garantovat služby na nejvyšší úrovni."

Členové Microsoft Dynamics President´s Club pro letošní rok byli vyhlášeni na partnerské konferenci Worldwide Partner Conference v Houstonu.

Další články k tématům - Dynamics - konference - ocenění - Pavel Vaněk

Článek WEBCOM a.s. ze dne 15. srpna 2013 - čtvrtek

Další články od WEBCOM a.s.