logo WEBCOM a.s.

WEBCOM uspěl v soutěži Microsoft Awards o nejlepší IT projekt roku

Společnost WEBCOM a. s. zvítězila v kategorii Microsoft Dynamics ERP s projektem "BOCHEMIE Group ve střední a východní Evropě používá Microsoft Dynamics AX". Kategorie Microsoft Dynamics ERP je jednou z nejnáročnějších v soutěži.

Oproti ostatním vyhlašovaným kategoriím je, kvůli svému rozsahu, náročnosti a nutnosti zajištění komplexního řešení informačního systému na platformě Microsoft Dynamics NAV či AX, kategorie Microsoft Dynamics ERP jednou z nejnáročnějších kategorií soutěže, ve které mohou uspět jen skutečně inovativní, přínosná a dobře fungující řešení.

Microsoft vyhlásil 29.3. 2012 výsledky 14. ročníku soutěže Microsoft Awards, ve které každý rok oceňuje nejzajímavější IT projekty realizované certifikovanými partnery Microsoftu u tuzemských zákazníků. Společnost WEBCOM a. s. vyhrála kategorii "Microsoft Dynamics ERP" s projektem implementace informačního systému v Bochemii.

"Vítězství v soutěži Microsoft Awards nás velmi těší nejen kvůli prestiži tohoto ocenění, ale také proto, že jsme ve velmi krátké době byli schopni nasadit komplexní informační systém v Bochemii dle přesných požadavků zákazníka a k jeho plné spokojenosti. Jedná se o velké mezinárodní řešení, které plně splňuje světové standardy. Jsem rád, že naše úsilí na projektu a detailní znalost procesů výroby v chemickém průmyslu přinesly své ovoce", říká Ing. Pavel Markalous, výkonný ředitel společnosti WEBCOM a. s.

Informační systém pro Bochemii na platformě Microsoft Dynamics AX, postavený na průmyslových standardech pro procesy řízení společnosti, je komplexní IS, skrze který je řízen celý výrobní cyklus společnosti s propojením na ostatní evropské pobočky. Společnost WEBCOM a. s. kromě implementace skupiny Bochemie Group v České republice v těchto měsících implementuje Microsoft Dynamics AX také v Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Rusku a Bulharsku.

V roce 2012 se do soutěže v sedmi kategoriích přihlásilo celkem 71 projektů, z kterých odborná komise vybrala 7 vítězných projektů a dalších 8 finalistů na základě výsledných přínosů pro zákazníka a jejich inovativnosti.

Další články k tématům - Dynamics - ERP - IS - soutěž - Pavel Markalous

Článek WEBCOM a.s. ze dne 10. dubna 2012 - úterý

Další články od WEBCOM a.s.