logo WEBCOM a.s.

WEBCOM vítězem soutěže Microsoft Awards 2013 v kategorii Microsoft Dynamics CRM

Společnost WEBCOM a. s. zvítězila v prestižní soutěži Microsoft Awards o nejlepší IT projekt roku v kategorii Microsoft Dynamics CRM s řešením "Microsoft Dynamics CRM pomáhá businessu ORCO PROPERTY GROUP ve 4 zemích Evropy".

Microsoft vyhlásil dne 4.4. 2013 výsledky 15. ročníku soutěže Microsoft Awards, ve které každý rok oceňuje nejzajímavější IT projekty realizované certifikovanými partnery Microsoftu u tuzemských zákazníků. Tento rok byly vyhodnoceny nejlepší IT projekty v 10 oblastech, přičemž kategorie Microsoft Dynamics CRM patří svým rozsahem a komplexností řešení k jedné z nejnáročnějších v soutěži. Společnost WEBCOM a. s. vyhrála s projektem implementace Microsoft Dynamics CRM ve společnosti ORCO PROPERTY GROUP.

"Vítězství v soutěži Microsoft Awards nás velmi těší nejen kvůli prestiži tohoto ocenění, ale také proto, že jsme zvládli v požadovaném termínu a ke spokojenosti klienta realizovat implementaci systému, jehož náročnost se projevila zejména v koordinaci procesů mezi lokálními pobočkami v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku, kde bylo nutné najít společné optimální řešení pro různá specifika lokálních trhů. Jedná se o velké mezinárodní řešení, které plně splňuje světové standardy. Jsem rád, že naše úsilí na projektu a detailní znalosti procesů tohoto odvětví přinesly své ovoce", říká Bc. Stanislav Hlobilek, MBA, výkonný ředitel společnosti WEBCOM a. s.

Během implementace se podařilo standardizovat obchodní procesy společnosti ORCO PROPERTY GROUP napříč všemi zeměmi. Díky optimalizaci procesů a vytvořením řešení Real Estate Market v nové verzi Microsoft Dynamics CRM 2011 společností WEBCOM a. s. může klient efektivně tuto činnost řídit přes CRM, sledovat činnost svých zákazníků a zájmových skupin, lépe vyhledávat potenciální příležitosti a poptávku trhu.

Ze strany klienta byl také deklarován jako jeden z hlavních přínosů v oblasti Contact management možnost efektivně řídit přístupy k jednotlivým kategoriím kontaktů pro různé úrovně managementu.

Další články k tématům - CRM - Dynamics - ocenění - soutěž - Stanislav Hlobilek

Článek WEBCOM a.s. ze dne 10. května 2013 - pátek

Další články od WEBCOM a.s.