logo XANADU a.s.

iPROJECT, efektivní správa dokumentace pro každou kancelář

Společnost XANADU, dodavatel řešení a služeb v oblasti informačních technologií, představila novou verzi oblíbeného řešení iPROJECT pro snadnou správu dokumentace.

Nová verze systému pro síťovou správu dokumentů iPROJECT usnadňuje týmovou spolupráci nad kancelářskými i technickými dokumenty, správu revizí, protokolování změn, vícestupňové schvalovací a distribuční procesy, náhledy, vyhledávání a archivaci dokumentů i bezpečný přístup k obsahu dokumentů podle normy ISO 9000. Nabízí hned několik možností nasazení - nejen jako software pro lokální instalaci u zákazníka, ale také v podobě hostingu na webovém serveru, či naopak kompletního řešení na klíč, v předem instalované podobě na fyzickém serveru.

"Při vývoji systému iPROJECT jsme vycházeli z praktických potřeb uživatelů, pro které jsou nekompromisní přehled o různých verzích dokumentů i řízení pracovního toku projektů klíčové," říká Vladimír Michl, manažer rozvoje společnosti XANADU. "iPROJECT si poradí nejen s běžnými kancelářskými dokumenty, ale také s technickou a výkresovou dokumentací, včetně příloh. I proto je jeho nasazení v praxi opravdu široké - škála stávajících uživatelů sahá od právnických kanceláří přes technické projekce až ke správcům majetku."

Užitečné novinky nacházejí své uplatnění u menších i větších pracovních týmů - bez ohledu na to, zda jde o právnickou či například architektonickou a projekční kancelář.

Z novinek iPROJECT verze 3.6 přináší :

Cena aplikace zůstává nezměněna, je možná i aktualizace formou tzv. upgrade ze starších verzí (předchozí generace).

Nová verze je dostupná k okamžitému nasazení.

Další články k tématům - dokumentace - dokumenty - DWG - iPROJECT - kancelář - řešení - řízení - správa - XANADU - Vladimír Michl

Článek XANADU a.s. ze dne 25. února 2010 - čtvrtek

Další články od XANADU a.s.