logo XANADU a.s.

Tři zlatá partnerství pro XANADU

XANADU - dodavatel řešení a služeb v oblasti informačních technologií, získala nejvyšší status partnerství se společností Autodesk, a to pro obory strojírenství a výroby, architektury a stavebnictví i GIS.

XANADU je tak jedinou společností u nás, která se může pochlubit partnerstvím této úrovně v obou profesních oborech návrhových technologií Autodesku. Nejvyšší úrovně partnerství dosáhla již dříve také se společnostmi HP a Microsoft.

Status tzv. zlatého partnera (Gold Partner) je udělován pouze těm společnostem, které prokážou nejlepší výsledky, perfektní znalosti produktové řady – a současně poskytují profesionální implementační, předprodejní a poprodejní služby zákazníkům v oblasti CAD / CAM (počítačové navrhování v průmyslu), GIS / FM (geoinformační systémy a facility management) či PLM (správa dokumentů a řízení životního cyklu výrobků).

Efektivní školení i vývoj aplikací na míru

Firma XANADU je současně autorizovaným školicím střediskem Autodesku (Authorized Training Center), autorizovaným vývojářem nadstavbových aplikací (Authorized Developer) a autorizovaným konzultačním partnerem (Consulting Services Partner) firmy Autodesk.

"Řešení postavená na produktech a technologiích Autodesku přinášíme české odborné veřejnosti a uživatelům již od roku 1991," připomíná Vladimír Michl, manažer rozvoje společnosti XANADU. "Spolu s nejvyšší úrovní partnerství u dalších předních světových firem v oblasti IT - HP a Microsoftu - zajišťuje nový status Autodesku naší firmě přední pozici mezi českými dodavateli CAD, GIS a IT řešení. Zákazníci XANADU získávají nejvyšší stupeň podpory u řešení postavených na moderních technologiích všech těchto tří firem."

Nekompromisní podpora přináší konkurenční výhodu

Autodesk Channel Services Program pomáhá rozšiřovat možnosti konzultačních služeb poskytovaných ke CAD a GIS aplikacím. Právě kvalitní poradenství a implementační servis mají zásadní vliv na rychlou návratnost investic zákazníků do technologií pro počítačové navrhování, bez nichž na dnešním, vysoce konkurenčním trhu prakticky nelze uspět.

Další články k tématům - Autodesk - CAD - GIS - HP - IT - Microsoft - partnerství - XANADU - Vladimír Michl

Článek XANADU a.s. ze dne 9. února 2010 - úterý

Další články od XANADU a.s.