logo XANADU a.s.

XANADU získává statut VMware VIP Enterprise Partner a potvrzuje certifikaci řízení jakosti dle ISO 9001:2000

Akciová společnost XANADU, dodavatel řešení a služeb v oblasti informačních technologií, získala statut VMware VIP Enterprise Partner pro Českou republiku.

Dosažení této úrovně partnerství je vázáno na náročný schvalovací proces, v rámci něhož pracovníci firmy bezezbytku splnili požadavky pro získání certifikace a prokázali vysoké odborné znalosti produktů a jejich implementace v praxi.

Nasazení virtualizačních produktů VMware přináší úspory a zvýšenou efektivitu v celé řadě IT oblastí, za všechny jmenujme například :

Nebojte se virtualizace

XANADU disponuje pracovníky vyškolenými na úroveň VMware Certified Professional i VMware Sales Professional a jako kvalifikovaný partner nabízí poradenství, projektování, prodej, implementaci a podporu produktů VMware. Společnost má zkušenosti s praktickým nasazením virtualizačních řešení VMware v české praxi.

"Vnímáme opakující se požadavky ze strany zákazníků s cílem ušetřit náklady na provoz, údržbu a další rozvoj IT infrastruktury prostřednictvím vhodného využití nových virtualizačních technologií. Tým XANADU s produkty VMware umí tyto požadavky řešit velmi efektivně," dodává Tomáš NETOLICKÝ, ředitel společnosti.

Potvrzení kvality s novou certifikací ISO 9001:2000

Cílem každé společnosti by měla být nejen maximální kvalita výrobků, ale také všech nabízených služeb. Tato snaha svědčí o orientaci na zákazníka a na jeho dlouhodobou spokojenost, stejně tak pomáhá upevňovat jméno a prestiž firmy na značně exponovaném trhu IT. Společnost XANADU obhájila efektivní řízení kvality u dodávek hardwaru, softwaru a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií a servisu hardwaru dle normy ISO 9001:2000. Osvědčení vydané certifikační autoritou NQA CZ je zárukou jakosti pro stávající i budoucí obchodní partnery a znovu potvrzuje plnou konkurenceschopnost firmy na lokálním i mezinárodním trhu.

O VMware

VMware je vedoucím výrobcem řešení a produktů pro virtualizaci. Jeho virtualizační software používají firmy všech velikostí pro zvýšení využití a snížení nákladovosti provozu informačních technologií. Nasazení produktů VMware podporuje řešení zejména v oblasti konsolidace a dostupnosti serverů, dále také v oblastech efektivního provozu a správy desktopů nebo optimalizace vývoje software. Více informací : www.vmware.com.

Článek XANADU a.s. ze dne 2. dubna 2008 - středa

Další články od XANADU a.s.