logo XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o.

Bezpečný a cenově dostupný firemní tisk

Xerox Workplace Solutions je vhodné řešení pro společnosti, které mají více tiskáren a multifunkčních zařízení. To přináší snadné připojení zaměstnanců - bez jakýchkoliv kompromisů v oblasti pohodlí, bezpečnosti a finanční dostupnosti.

Nové řešení Xerox Workplace Solutions chrání data i zařízení a současně poskytuje i vyšší kontrolu nad výdaji. Poskytuje správu tiskového prostředí a mobility ve dvou verzích - v cloudu a na vnitropodnikových serverech.

"I kvůli GDPR mnoho firem řeší, jak získat kontrolu nad svými dokumenty a tisky, a to bez zbytečných investic. Xerox Workplace Solutions je cenově dostupný mix snadného nastavení ověřování uživatelů a zabezpečeného přístupu, pravidel i reportingu. Běží podle potřeby buď v cloudu, nebo na vnitrofiremním serveru - a funguje z Windows i Linuxu, z Maců i z Chromebooků, z iOS a Android mobilů i tabletů. Je to také cesta, jak nalézt úspory díky sledování nákladů," říká Ondřej Vltavský, produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC.

Kromě možnosti tisknout z jakéhokoliv mobilního zařízení přináší Xerox Workplace Solutions i dvě inovativní bezpečnostní řešení navržená k ochraně přístupu jak k datům, tak k samotnému zařízení.

Xerox Workplace Solutions - inovativní bezpečnostní řešení:

Další funkce Xerox Workplace Solutions:

Dostupnost a cena

Xerox Workplace Solutions je dostupný ihned. Pro cenovou nabídku kontaktujte obchodního zástupce společnosti Xerox či spolupracujícího distributora.

Článek XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. ze dne 22. srpna 2018 - středa

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.