logo XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o.

Bílý tisk na barevná média s širokým uplatněním pro reklamu a marketing

Xerox iGen 5 umí tisknout v režimu CMYK s bílým tonerem, nebo pouze bílým tonerem. Výhodou je bělost a vysoká denzita při tisku první vrstvy. V případě speciálních efektů lze automaticky vytisknout vrstvy dvě, případně manuálně přidat další.

Nový bílý toner White Dry Ink pro tiskový stroj Xerox iGen 5 Press přináší novou dimenzi tisku pro nové typy tiskových aplikací a služeb. Atraktivní bílá barva doplňuje již dříve uvedenou oranžovou, modrou a zelenou doplňkovou přímou barvu a čirý toner. Bílá barva umožňuje dosáhnout výrazného efektu, který z běžných tiskovin vytváří na barevných i transparentních materiálech jedinečné a lákavé produkty s unikátním vzhledem a povrchem.

Doplňkové přímé barvy rozšiřují barevný gamut a lze tak simulovat drtivou většinu Pantone barev. Čirý toner umožňuje parciální lakování a speciální efekty. Xerox iGen 5 Press je v současné době nejlépe vybavený tonerový digitální tiskový stroj na trhu s velkým rozsahem potisknutelných medií a s velmi širokým využitím od merkantilních zakázek až po výrobu obalů.

Xerox získal za bílý toner ocenění "MUST SEE EMS" pro rok 2017 v kategorii digitálního tisku, které poukazuje na nejlepší inovace v oboru. Každoročně anonymní skupina odborníků z průmyslu vyhodnocuje a oceňuje v jedenácti kategoriích nejlepší produkty z oblasti tiskových technologií.

Další články k tématům - CMYK - denzita - marketing - ocenění - reklama - tisk - toner

Článek XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. ze dne 19. prosince 2017 - úterý

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.