logo XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o.

Produkční skener DocuMate 6710 pomáhá s digitální transformací

Nový skener DocuMate 6710 od Xeroxu je navržen pro využití v odvětvích, kde je stále vysoká spotřeba papíru - soudní a evidenční spisy v právním světě, lékařské záznamy ve zdravotnictví či testovací a studijní záznamy ve vzdělávání.

Produkční skener DocuMate 6710 je kombinací rychlého snímání a automatického zpracování obrazu, a to měřením mnoha kroků do jediného - od nasnímání až po uložení ve složce - díky tomu ušetříte drahocenný čas. Už žádné opakované nastavování. Dokument bude přesně tam, kde jej potřebujete, v kvalitě, jakou požadujete, a to rychle a bez zbytečných mezikroků.

Rychlost skeneru společně s využitelnou kapacitou papíru uživatelům umožňuje složky jednoduše a rychle skenovat. To je důležité především v situacích, kdy se skenování provádí na počkání.

Na základě licenční smlouvy o ochranných známkách se společností Xerox Corporation bude DocuMate 6710 vyráběn a uveden na trh společností Visioneer, v rámci standardů kontroly kvality společnosti Xerox.

Rychlé skenování

Skutečná produkční rychlost (100 stran / min.) je kombinací rychlosti skeneru, zpracování obrazu, připojeného počítače a softwaru přenášejícího naskenovaný produkt do jeho cíle.

Rychlost skenování DocuMate 6710 je umožněna:

DocuMate 6710 je chytrou a dlouhodobou investicí - paralelní skenování umožní zdvojnásobit i ztrojnásobit vaší kapacitu za dostupnou cenu.

Paralelní skenování přináší možnost nepřetržitého provozu a v kombinaci se skutečnou produkční rychlostí skeneru DocuMate 6710 pak provozní manažeři poznají významná zlepšení v každodenní produktivitě.

Skutečný pracovní postup a integrace

Skener DocuMate 6710 obsahuje službu One Touch od společnosti Visioneer, která s technologií Acuity uživatelům umožňuje určit jednotlivé kroky, kterými sken prochází od samotného naskenování až do své cílové destinace.

Uživatelé mohou zadat až 90 rozdílných pracovních úkolů a spustit je přímo na ovládacím panelu skeneru. Jednotlivé pracovní úkoly mohou navíc běžet paralelně na jednom počítači s více připojenými aktivními skenery.

Služba TWAIN DriverPLUS od Visioneeru s technologií Acuity následně zajistí přesnou integraci skenu s jeho finální destinací nebo IT aplikací.

Článek XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. ze dne 15. května 2019 - středa

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.