logo XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o.

Ovladač Xerox Global Print Driver zjednodušuje správu tiskových zařízení

Nový tiskový ovladač Xerox Global Print Driver V4 přináší jednotné a snadné ovládání nejen pro tiskárny Xerox, ale také pro tiskárny jiných výrobců. Vylepšené uživatelské prostředí umožňuje přidávat a aktualizovat tiskárny bez nutnosti složitého přeinstalování jednotlivých ovladačů.

"Dnešní tisková prostředí přinášejí různé typy tiskáren různých značek. To s sebou nese i přirozené zmatení uživatelů, protože musí zacházet s různými displeji, ikonami, nastaveními, funkcemi a rozhraními. U chytrých tiskáren Xerox VersaLink a AltaLink jsme sjednotili nejen to, co uživatelé vidí přímo na displeji tiskárny. Nyní sjednocujeme i to, co uvidí na monitoru, když chtějí tisknout - a to na jakékoliv tiskárně. Stačí si stáhnout ovladač Xerox Global Print Driver," říká Ondřej Vltavský, produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC.

Spojení více pracovních činností umožňuje firmám zlepšovat jejich výkonnost. Nový tiskový ovladač Xerox Global Print Driver V4 je jedním z mnoha možností, kterými lze zajistit fungování pracovišť na co nejvyšší úrovni.

Pro IT oddělení firem může využití ovladače znamenat úspory jak času, tak i zdrojů. Stále ale zajišťuje nepřerušený tok informací.

Ovladač Global Print Driver V4 přináší tyto možnosti:

Další články k tématům - bezpečnost - ovladač - PIN - tisk - Ondřej Vltavský

Článek XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. ze dne 7. srpna 2018 - úterý

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.