logo XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o.

Cenově dostupná multifunkce Xerox B1022/B1025 pro menší i střední firmy

Nová černobílá multifunkční laserová tiskárna Xerox B1022/B1025 kombinuje funkce duplexní kopírky, tiskárny, barevného skeneru a faxu. Uživatelům umožňuje tisknout rychle a efektivně z hlediska nákladů na papír až do velikosti A3.

Multifunkční tiskárna usnadňuje každodenní práci, například skenuje do emailu a na USB disk, umožňuje tisk s možností bezdrátového připojení a tisk přímo z mobilního telefonu. Uživatelské rozhraní s barevnou dotykovou obrazovkou přináší uživatelům jednoduchost ovládání. Mohou tak snadno a rychle zvládnout každodenní úkony spojené s tiskem a skenováním.

Multifunkční přístroje jsou vybaveny nejmodernějšími bezpečnostními prvky. Pro dokumenty s citlivými a důvěrnými informacemi lze využít funkce bezpečnostního tisku, který umožňuje dokument vytisknout až po zadání hesla. Tisk z mobilních zařízení je možný s platformami Apple AirPrint, Xerox Print Service and Mopria či plug-iny Print Service pro Android.

Nové multifunkční tiskárny spojují spolehlivost Xeroxu, mobilitu a bezpečnostní prvky v jedno zařízení, díky kterým můžeme pracovat produktivněji. Nová multifunkční tiskárna (MFP) Xerox B1022/B1025 nabízí efektivní tisková řešení, která zvyšují produktivitu práce a zároveň snižují náklady a zjednodušují každodenní pracovní procesy

Černobílé multifunkční tiskárny Xerox B1022/B1025 jsou cenově dostupné, aniž byste museli obětovat množství funkcí a konektivitu, kterou potřebujete k dosažení plné produktivity. Prostorově úsporné, rychlé skenování a tisk - vše v jednom.

Základní technické parametry - model B1022V:

Další články k tématům - A3 - AirPrint - Android - Apple - bezpečnost - DADF - email - multifunkce - skener - tiskárna - WiFi

Článek XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. ze dne 17. srpna 2018 - pátek

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.