logo XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o.

Xerox 6204 patří mezi nejlepší produkty roku 2008

Velkoformátovou tiskárnu 6204 tímto titulem ocenili čtenáři renomovaného odborného časopisu Wide-Format Imaging magazine.

Velkoformátová tiskárna Xerox 6204 byla čtenáři časopisu Wide-Format Imaging magazine oceněna titulem "Top Products of 2008" (Nejlepší produkty roku 2008) v kategorii velkoformátových zařízení (šíře tisku 24 – 95 palců). Čtenáři časopisu vybírali produkty, které je na trhu nejvíc zaujaly a které měly pro jejich podnikání významný přínos.

Xerox 6204 představuje digitální černobílý tiskový systém s vysokým výkonem a minimálními nároky na prostor, který je vhodný pro projekční kanceláře, komerční tiskárny, konstrukční společnosti nebo architektonické ateliéry. Tiskárna a kopírka Xerox 6204 se řadí mezi nejrychlejší ve své třídě. Uživatelům nabízí vedle optimálního výkonu i kvalitní tisk pro tvorbu map a technické dokumentace. Xerox 6204 je ideální pro podniky, které přecházejí z analogového velkoformátového tisku na modernější digitální technologie, nebo začínají podnikat v oborech, které vyžadují tento typ tiskových výstupů s šířkou přesahující 60 cm.

"Xerox patří k nejvýznamnějším dodavatelům velkoformátových tiskových systémů a ocenění našich produktů samotnými uživateli je pro nás velmi pozitivní zpětnou vazbou", říká Petr Trafina, produktový manažer společnosti Xerox. „Ocenění produktu Xerox 6204 nám ukazuje, že míříme na trhu velkoformátového tisku, který se velmi rychle rozrůstá, tím správným směrem," dodává.

Xerox 6204 Velkoformátová tiskárna Xerox 6204 s tiskovým serverem FreeFlow AccXES získala v minulém roce také ocenění BERTL EXCEPTIONAL.

Jako jediná velkoformátová tiskárna přesvědčila odborníky nezávislého testovacího centra BERTL o svých kvalitách natolik, že při jejím hodnocení použili maximální počet pěti hvězdiček, které označují výjimečné postavení na trhu.

Wide-Format Imaging magazine je přední americký časopis, který poskytuje profesionálům z oblasti velkoformátového tisku informace o novinkách a trendech v tomto průmyslu. Celosvětově je považován za renomovaný hlas odborníků z oblasti velkoformátového tisku.

Článek XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. ze dne 2. dubna 2008 - středa

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.