logo XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o.

Xerox představuje software pro komplexní přípravu tisku

Společnost Xerox přináší výkonný software pro workflow do malých tiskových prostředí uvedením FreeFlow Express to Print, nejnovějšího přírůstku do portfolia nástrojů pro workflow.

S uživatelsky přívětivým grafickým rozhraním umožňuje FreeFlow Express to Print využívat předtiskové funkce jednoduchým kliknutím a metodou táhni a pusť. Tabulátory, začátky kapitol a vodoznak se jednoduše umisťují kliknutím a přetažením na vybrané místo v dokumentu. Na monitoru se okamžitě zobrazí grafický náhled každé stránky v tiskové úloze, který zajišťuje, aby se vytiskla přesně, jak se očekává.

Tradiční komplexní nástroje pro workflow, které se zaměřují na rozsáhlé a vysokoobjemové tiskové potřeby, jsou pro potřeby malých produkčních prostředí příliš nákladné. Express to Print je cenově dostupný a navržený s ohledem na specifické potřeby základních digitálních tiskových operací, u nichž automatizuje předtiskové funkce a snižuje množství kroků nezbytných k naprogramování tiskových úloh, jako jsou vizitky, brožury, pohlednice, knihy nebo manuály. Express to Print zjednodušuje standardní i komplexní tiskové úlohy a tím, že umožňuje realizovat více tiskových úloh, otevírá nové možnosti pro tvorbu zisku.

FreeFlow Express to Print obsahuje integrované předdefinované šablony pro bezproblémovou tiskovou přípravu a do oblasti nízkonákladového tisku přináší dostupnost a vyšší produktivitu. Jakmile se úlohy vloží do šablony, není již nutný žádný další zásah. Soubor se automaticky zpracuje a předtisková příprava je hotova. Více než 70 šablon umožňuje komplexní úlohy, jako jsou číslování stránek, čárové kódy, vodoznak a finishing. FreeFlow Express to Print navíc podporuje úpravu šablon, takže si uživatelé mohou sami vytvořit vlastní šablony.

"Pracovně náročné úkony, kdy se musela každá tisková úloha samostatně nastavovat od svého počátku, jsou minulostí. Výsledkem je rychlejší příprava tiskové úlohy, kratší doba tisku a méně chyb během procesu," říká Lubomír Dvořák, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic.

FreeFlow Express to Print lze nainstalovat během několika minut bez zásahu na serveru a bez komplikovaného programování, takže ho zákazníci mohou okamžitě začít používat. Xerox nabízí bezplatnou zkušební verzi FreeFlow Express to Print, kterou lze stáhnout na xerox.com.

Software je představován ve spojení s novými digitálními barevnými tiskárnami nižší třídy, které společnost uvedla na veletrhu drupa, největší konferenci a výstavě pro tiskařský průmysl konané v Düsseldorfu. FreeFlow Express to Print je dostupný pro podporu modelů Xerox 4112/4127 Copier/Printer, Xerox 4112/4127 Enterprise Printing Systems a DocuColor 242/252/260, přičemž další modely se plánují na rok 2009.

Článek XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. ze dne 1. července 2008 - úterý

Další články od XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.