logo ZONER software, a.s.

SSL certifikát u ZONERu bez čekání

Společnost ZONER software - největší prodejce SSL certifikátů v ČR a SR, plně zautomatizovala objednávky SSL certifikátů. Díky tomu má zákazník vystaven důvěryhodný SSL certifikát během chvilky.

Společnost ZONER software plně zautomatizovala objednávkový systém SSL certifikátů. Spolu s nově zavedenou možností placení - online kartou - se tak zcela zásadně zrychlilo samotné zajištění SSL certifikátu pro zákazníka.

Společnost ZONER software je dlouhodobým partnerem celosvětově uznávaných certifikačních autorit, spadajících pod značku Symantec (např. VeriSign, Thawte).

Jako jediná firma v České republice je nyní přímo napojena na systémy Symantec, což zásadně zrychluje celý proces objednávky. Pokud zákazník při objednávce vyplní všechny potřebné údaje a zaplatí online kartou, dojde k okamžité žádosti o SSL certifikát. Samotný certifikát je vystaven během chvilky, zákazník ho může bezprostředně nasadit na server a zabezpečit své webové stránky.

Společnost ZONER software je dlouhodobě největším prodejcem SSL certifikátů v České a Slovenské republice. Nabízí důvěryhodné SSL certifikáty Thawte, VeriSign, GeoTrust a RapidSSL, které spadají do rodiny certifikátů od společnosti Symantec - leadera v oblasti internetového zabezpečení.

ŠTÍTKY - certifikát - server - SSL

Článek ZONER software, a.s. ze dne 6. června 2012 - středa

Další články od ZONER software, a.s.

SSL certifikát u ZONERu bez čekání

M-Files - Document Management System