logo ZTE CZECH, s.r.o.

ZTE Blade L2 - SmartPhone s pětipalcovým dotykovým displejem

ZTE představuje nový pětipalcový SmartPhone ZTE Blade L2 s výborným poměrem cena/výbava. Telefon disponuje výkonným čtyřjádrovým procesorem a nevšedním designem. Novinka v brzké době potěší i české zákazníky.

ZTE Blade L2 je jedním z prvních smartphonů ZTE vyznávajících novou designovou filosofii (podobně jako phablet ZTE Grand Memo II, nedávno představený na veletrhu MWC 2014). Telefon má výraznější a ostřejší kontury a velmi štíhlé tělo, přitom se však stále velmi pohodlně drží. Úzký rámeček po obou stranách displeje přispívá k minimalistickému designu i snadnému ovládání smartphonu jednou rukou. Tloušťka přístroje je pouhých 9 milimetrů.

ZTE Blade L2 je vybaven pětipalcovým dotykovým displejem s rozlišením 854 x 480 pixelů, který je schopen zobrazit 16 milionů barevných odstínů. Výkon novince dodá čtyřjádrový procesor MT6582M s jednotlivými jádry taktovanými na frekvenci 1,3 GHz. Operační paměť má velikost 1 GB, uživatelé mají k dispozici také 4 GB paměti pro aplikace a multimédia. Dalších až 32 GB získají díky kompatibiltě s paměťovými kartami microSD.

ZTE Blade L2 skvěle zvládá veškeré multimediální funkce. Snímky a videa lze pořizovat díky hlavnímu fotoaparátu s rozlišením 5 MP. Ten je doplněn přisvětlovací LED diodou. Novinka zvládá rovněž panoramatické fotografie, makro režim a sekvenční snímání. Samozřejmostí je automatické ostření.

Ozvučení obstarají reproduktory a zvukový čip standardu HD Sound. Nechybí ani přední kamera pro videohovory a "selfies". Operační systém Android ve verzi 4.4 poskytuje uživatelům téměř neomezené možnosti přizpůsobení vzhledu uživatelského rozhraní, stejně jako stažení tisíců aplikací a her.

ZTE Blade L2 je připraven do prodeje na českém trhu na přelom dubna a května 2014. Doporučená cena se bude pohybovat kolem 4000 Kč včetně DPH.

Přehled technických parametrů telefonu ZTE Blade L2:

Další články k tématům - Android - displej - fotoaparát - fotografie - kamera - SmartPhone - telefon - video

Článek ZTE CZECH, s.r.o. ze dne 21. března 2014 - pátek

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.