logo ZTE CZECH, s.r.o.

nubia My Prague - nová řada chytrých telefonů ZTE

Společnost ZTE představila v Praze ve světové premiéře novou řadu chytrých telefonů nubia My Prague. Jedním z hlavních poselství je dopřát všem uživatelům možnost vytvářet fotografie a videa srovnatelná s profi zařízeními.

Luxusní značka telefonů nubia, známá po celém světě, pojmenovala novou řadu telefonů právě po hlavním městě České republiky. V duchu historie, umění, kultury hlavního města se ve středu 8.7. 2015 nesla i speciální prezentace, mj. spoluvytvořená právě novým telefonem nubia.

V dnešní době už si snad nikdo z nás nedokáže představit život bez mobilního telefonu. Chytré telefony využíváme nejen k telefonování, ale také k vyřizování pracovních povinností, ať už emailem nebo jinou aplikací, hrajeme hry, komunikujeme přes sociální sítě a v neposlední řadě fotíme.

Cílem mobilních technologií je usnadnit nám život, ale zároveň nás často od reálného života odvádějí. Filozofií značky nubia je právě zbořit tento pohled na svět mobilních technologií.

Proto vznikla nubia My Prague, která zaujme nejen svým hřejivým designem, ale i funkcemi, které umožní každému uživateli zkusit si být na chvíli umělcem a vytvořit tak fotografie nebo videa, která budou mít díky vybavení telefonu špičkovou kvalitu.

A proč právě Praha? Naše hlavní město inspirovalo vedení značky nubia právě svojí kulturou, historií a uměním, a tak se rozhodlo po něm pojmenovat novou řadu těchto telefonů. Prezident Dr. Li strávil se svým týmem v Praze devět dní, při nichž zachytil novým telefonem více než 300 scenérií.

Během focení s nubia My Prague je uživatelům nabízena možnost použití některého z mnoha filtrů, jež pomohou dodat výslednému snímku ten správný efekt.

Pomocí funkce Time - lapse (sled snímků, které jsou lidskému oku promítány tak rychle za sebou, že jednotlivé obrazy splynou v pohyb) dokáže každý vytvořit nezapomenutelné video.

Nubia My Prague nabízí kreativní aplikaci Left Face Principle, která zobrazuje při focení selfie levou stranu uživatele.

Ceny nubia My Prague:

Další články k tématům - fotografie - telefon - video

Článek ZTE CZECH, s.r.o. ze dne 10. července 2015 - pátek

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.