logo ZTE CZECH, s.r.o.

Lifestylový mobil nubia My Prague přichází na český trh

Luxusní SmartPhone inspirovaný kulturou, historií a uměním Prahy ze začne prodávat už v sobotu 24.10. 2015 od 9 hodin na prodejně Mobil Pohotovost v Nádražní ulici na Praze 5 u metra Anděl.

Nubia My Prague se může pochlubit slotem pro dvě SIM karty v kombinaci se slotem na microSD kartu, LTE, špičkovým 13MPx fotoaparátem s CMOS ISOCELL snímačem. Jedno z hlavních poselství nového telefonu nubia My Prague je dopřát všem jeho uživatelům možnost vytvářet fotografie a videa, která se mohou srovnávat s profesionálními zařízeními. Světová premiéra telefonu nubia My Prague proběhla letos v létě v pražské kavárně Café Slavia.

Uživatelé také ocení pokročilé funkce timelapse (zachycuje časosběrná videa), Light Painting (malování světlem ve tmě), multiexpozice a expozici s prodlouženou závěrkou, kterou měl tento telefon jako první na světě. Fotoaparát zvládne natáčet videa ve FullHD rozlišení a v duchu filozofie nubia navíc nabízí 9 exkluzivních filtrů pro dokonalou úpravu snímků nebo automatické vylepšení výsledných snímků.

Majitel tohoto telefonu může ihned svůj výtvor nahrát pohodlně na sociální sítě, a to bez nutnosti upravovat fotky a stříhat videa nejprve v počítači.

Telefon i pro leváky

Telefon se pyšní rovněž speciálním dedikovaným tlačítkem pro vytvoření selfie fotky z levé strany. Uživatelé, především pak leváci, si tak nemusí téměř vykloubit ruku jako u ostatních telefonů. Podle průzkumů bylo totiž zjištěno, že většina lidí si při selfie vybírá právě levou stranu.

Tělo mobilu je extrémně tenké, má pouze 5,5 milimetru. Užitečnou vlastností telefonu je také rychlonabíjení. Prodejní cena telefonu je 11990 Kč. K dispozici bude zlato bílá kombinace.

Další články k tématům - fotoaparát - FullHD - LTE - SIM - SmartPhone - telefon

Článek ZTE CZECH, s.r.o. ze dne 23. října 2015 - pátek

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.