logo ZTE CZECH, s.r.o.

ZTE P80 Power Bank - externí zdroj napájení pro mobilní zařízení

ZTE uvádí od listopadu 2013 na český trh externí napájecí zdroj pro mobilní zařízení - ZTE P80 Power Bank s kapacitou 8000 mAh, který má dva nezávislé napájecí výstupy.

ZTE P80 Power Bank je externí zdroj napájení pro moderní mobilní zařízení s kapacitou 8000 mAh, což je zhruba 4x více než plně nabitá baterie běžného mobilního telefonu. Zařízení tak představuje užitečný doplněk na cesty, chalupy, chaty nebo pro výlety do přírody, tedy tam kde nelze nabít telefon z běžné elektrické sítě. Zajistí také potřebné napájení pro energeticky náročné mobilní aplikace, hry, multimédia nebo pro sdílení mobilního internetu (mobilní telefon v režimu HotSpot).

ZTE P80 Power Bank umožňuje díky dvěma výstupům nabíjet dvě mobilní zařízení současně. Přímo v těle přístroje je zabudován konektor pro micro USB, druhý výstup je řešen USB slotem, kam lze připojit libovolný konektor. K plnému nabití Lithium-polymerového akumulátoru zařízení postačí 2 - 3 hodiny. Stav nabití je signalizován LED diodami. Proces nabíjení a zabezpečení řídí zabudovaný mikročip.

ZTE P80 Power Bank se díky rozměrům peněženky snadno vejde do kapsy nebo brašny. Tělo je vyrobeno z kvalitního lesklého plastu v elegantní bílé barvě. Provedení z jednolitého kusu zajistí zvýšenou odolnost proti prachu a nárazům.

ZTE P80 Power Bank bude k dispozici českým zákazníkům v listopadu 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 799 Kč včetně DPH.

ZTE P80 Power Bank - technické parametry:

Velkoobchodním distributorem pro Českou republiku je společnost Agora.

Další články k tématům - 5V - akumulátor - LED - LiPo - napájení - telefon - USB

Článek ZTE CZECH, s.r.o. ze dne 25. října 2013 - pátek

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.