logo ZTE CZECH, s.r.o.

Stylový mobil nubia My Prague je již v prodeji

Brány prvního obchodu Mobil Pohotovost na Novém Smíchově se otevřely v sobotu 24.10. 2015 a o lifestylové telefony nubia My Prague byl celý den velký zájem. Tělo přístroje je extrémně tenké - má pouze 5,5 mm a užitečnou vlastností je i rychlonabíjení.

nubia My Prague je dlouho očekávaný luxusní SmartPhone inspirovaný kulturou, historií a uměním hlavního města České republiky, jehož název přístroj nese a světová premiéra se odehrála v létě právě v Praze.

Může se pochlubit slotem pro dvě SIM karty v kombinaci se slotem na microSD kartu, LTE, špičkovým 13MPx fotoaparátem s CMOS ISOCELL snímačem. Uživatelé také ocení pokročilé funkce timelapse, Light Painting (malování světlem ve tmě), multiexpozice a expozici s prodlouženou závěrkou pak měl tento telefon jako první na světě.

V duchu filozofie nubia je pro majitele tohoto telefonu připravena celá řada překvapujících funkcí pro úpravu fotografií, videí, s možností ihned svůj výtvor nahrát pohodlně na sociální sítě, a to bez nutnosti upravovat fotky a stříhat videa nejprve v počítači.

Vidět a tvořit krásné záběry s nubií jde lehce

Jedno z hlavních poselství nového telefonu nubia My Prague je dopřát všem jeho uživatelům možnost vytvářet fotografie a videa, která se mohou srovnávat s profesionálními zařízeními. Mezi nejzajímavější funkce fotoaparátu se jednoznačně řadí takzvaná multiexpozice, která umožní vytvořit pestré fotografie.

Nejsledovanější funkce celé konference ale byla tzv. Light Painting, která z důvodu dlouhé expozice zaznamenává pohyby světla, které následně vytvoří zajímavé obrazce. Fotografie je možné ihned upravit pomocí filtrů.

Fotoaparát zvládne natáčet videa ve FullHD rozlišení a pro dokonalou úpravu snímků nabídne 9 exkluzivních filtrů nebo automatické vylepšení výsledných snímků. Pro mnohé bude jistě zajímavým experimentem funkce timelapse, která zachycuje časosběrná videa.

Video je možné přímo v mobilu sestříhat a sdílet na sociálních sítích, stejně jako fotografie.

Skvělý i pro leváky

Telefon se pyšní rovněž speciálním dedikovaným tlačítkem pro vytvoření selfie fotky z levé strany. Uživatelé, především pak leváci, si tak nemusí téměř vykloubit ruku jako u ostatních telefonů.

Pro milovníky selfie fotografií telefon nabídne pohodlné focení pomocí dedikovaného tlačítka na levé straně přístroje. Většina lidí si při selfie vybírá právě levou stranu.

Další články k tématům - fotografie - konference - LTE - rychlonabíjení - SIM - SmartPhone - telefon

Článek ZTE CZECH, s.r.o. ze dne 27. října 2015 - úterý

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.