logo ZTE CZECH, s.r.o.

Stylový mobil nubia My Prague je již v prodeji

Brány prvního obchodu Mobil Pohotovost na Novém Smíchově se otevřely v sobotu 24.10. 2015 a o lifestylové telefony nubia My Prague byl celý den velký zájem. Tělo přístroje je extrémně tenké - má pouze 5,5 mm a užitečnou vlastností je i rychlonabíjení.

nubia My Prague je dlouho očekávaný luxusní SmartPhone inspirovaný kulturou, historií a uměním hlavního města České republiky, jehož název přístroj nese a světová premiéra se odehrála v létě právě v Praze.

Může se pochlubit slotem pro dvě SIM karty v kombinaci se slotem na microSD kartu, LTE, špičkovým 13MPx fotoaparátem s CMOS ISOCELL snímačem. Uživatelé také ocení pokročilé funkce timelapse, Light Painting (malování světlem ve tmě), multiexpozice a expozici s prodlouženou závěrkou pak měl tento telefon jako první na světě.

V duchu filozofie nubia je pro majitele tohoto telefonu připravena celá řada překvapujících funkcí pro úpravu fotografií, videí, s možností ihned svůj výtvor nahrát pohodlně na sociální sítě, a to bez nutnosti upravovat fotky a stříhat videa nejprve v počítači.

Vidět a tvořit krásné záběry s nubií jde lehce

Jedno z hlavních poselství nového telefonu nubia My Prague je dopřát všem jeho uživatelům možnost vytvářet fotografie a videa, která se mohou srovnávat s profesionálními zařízeními. Mezi nejzajímavější funkce fotoaparátu se jednoznačně řadí takzvaná multiexpozice, která umožní vytvořit pestré fotografie.

Nejsledovanější funkce celé konference ale byla tzv. Light Painting, která z důvodu dlouhé expozice zaznamenává pohyby světla, které následně vytvoří zajímavé obrazce. Fotografie je možné ihned upravit pomocí filtrů.

Fotoaparát zvládne natáčet videa ve FullHD rozlišení a pro dokonalou úpravu snímků nabídne 9 exkluzivních filtrů nebo automatické vylepšení výsledných snímků. Pro mnohé bude jistě zajímavým experimentem funkce timelapse, která zachycuje časosběrná videa.

Video je možné přímo v mobilu sestříhat a sdílet na sociálních sítích, stejně jako fotografie.

Skvělý i pro leváky

Telefon se pyšní rovněž speciálním dedikovaným tlačítkem pro vytvoření selfie fotky z levé strany. Uživatelé, především pak leváci, si tak nemusí téměř vykloubit ruku jako u ostatních telefonů.

Pro milovníky selfie fotografií telefon nabídne pohodlné focení pomocí dedikovaného tlačítka na levé straně přístroje. Většina lidí si při selfie vybírá právě levou stranu.

Článek ZTE CZECH, s.r.o. ze dne 27. října 2015 - úterý

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files