logo ZTE CZECH, s.r.o.

SmartPhone ZTE Grand S Flex přichází do českých prodejen

První zástupce vyšší střední třídy smartphonů ZTE - ZTE Grand S Flex je českým zákazníkům k dispozici v prodejnách i e-shopech se spotřební elektronikou za doporučenou cenu 7790 Kč s DPH.

ZTE Grand S Flex vychází z modelu Grand S, představeného veřejnosti na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES v americkém Las Vegas. Novinka se vyznačuje štíhlým tělem s tloušťkou pouhých 8,5 mm, velmi kvalitním dílenským zpracováním a elegantní bílou barvou. Čelnímu panelu dominuje rozměrný displej s úhlopříčkou pět palců a tenkým rámečkem po stranách.

Nachází se zde také čočka přední kamery pro video hovory s rozlišením 1 MPx. Pod displejem uživatel nalezne trojici dotykových senzorů pro ovládání systému Android. Zádům přístroje vévodí bílá barva, doplněná matně černým designovým polem s čočkou hlavního fotoaparátu (rozlišení 8 MPx) a LED diodou blesku. Ve spodní části je umístěn výkonný reproduktor pro poslech hudby a pro hlasité hovory.

ZTE Grand S Flex je dostatečně výkonný pro zvládnutí všech multimediálních funkcí. Bez problémů si poradí i s náročnými aplikacemi a moderními hrami. Srdce telefonu tvoří dvoujádrový procesor s takty jader 1,2 GHz; operační paměť má velikost 1 GB. K dispozici je také 16 GB uživatelského prostoru pro ukládání aplikací, videí či fotografií. Ty lze pořizovat díky kvalitnímu fotoaparátu s rozlišením 8 MPx vybavenému pokročilými nastaveními a automatickým ostřením. O bezchybné fotografie i za ztížených světelných podmínek se postará výkonná přisvětlovací dioda.

Pořízené obrázky mohou uživatelé prohlížet na jemném displeji s HD rozlišením (1280 x 720 obrazových bodů) a technologií IPS panelu pro lepší pozorovací úhly a čitelnost na přímém slunci. Displej je schopen zobrazit 16 milionů barevných odstínů, proti poškrábání je kryt vrstvou Gorilla Glass. Dlouhou dobu provozu na jedno nabití přístroji zajistí baterie s nadprůměrnou kapacitou 2300 mAh.

ZTE Grand S Flex pohání operační systém Android ve verzi 4.1 (Jelly Bean). Ten přináší široké možnosti přizpůsobení vzhledu a díky databázi Google Play také tisíce užitečných i zábavných aplikací ke stažení. K dispozici je rovněž celá řada předinstalovaných programů pro organizaci volného času, přehrávání multimédií, práci s dokumenty či navigace.

Technické parametry ZTE Grand S Flex:

Další články k tématům - Android - Bluetooth - EDGE - fotoaparát - GPRS - GPS - GSM - HSPA - LTE - navigace - SmartPhone - UMTS - video - WiFi

Článek ZTE CZECH, s.r.o. ze dne 9. října 2013 - středa

Další články od ZTE CZECH, s.r.o.