logo 2N TELEKOMUNIKACE a.s.

2N TELEKOMUNIKACE na světové výstavě CeBIT Australia 2007

2N TELEKOMUNIKACE a.s. bude společně s exkluzivním distributorem v Australii "Talk to Us Communications" prezentovat 2N produkty na světoznámé výstavě CeBIT Australia 2007.

 CeBIT Australia 2007 Již po několikáté se 2N chystá vystavovat své renomované produkty na světoznámé výstavě CeBIT Australia. Tentokrát to bude ve spolupráci s místním exkluzivním distributorem, se společností Talk to Us Communications.

Co je cílem této výstavy ?

Cílem zkušených 2N Key Account Managerů je najít nové potenciální zákazníky a partnery, jako např. alternativní operátory, systémové integrátory, prodejce telekomunikační techniky a architekty a následně rozšířit podvědomí o 2N produktech za účelem vyších prodejů. A také samozřejmě představit stávajícím zákazníkům nové produkty či nové vlastnosti na stávajícíh produktech.

Jaké produkty se chystáme vystavovat ?

Na každé světové výstavě, kde 2N vystavuje, máme v záměru se profilovat jako dynamická, flexibilní a rozvíjející se společnosti, která naslouchá požadavkům nejenom trhu, ale také svých zákazníků.

Na každém veletrhu vystavujeme vždy naše novinky a inovace. Tentokrát se na stánku kromě GSM bran (se všemi rozhraními) objeví i velmi žádané 3G (UMTS) brány. 
Věříme, že velkým úspěchem bude také vysoce profesionální telefonní ústředna O2Netcom, která vznikla za spolupráce s Telefónicou O2.

Kromě těchto produktů chystáme také prezentovat chloubu naší společností a to nový dveřní komunikátor ATEUS® Helios. Kromě uživatelsky zajímavých funkcí skýtá tento produkt hlavně vyjímečný design produktu, který byl navržený exkluzivně pro 2N.

2N TELEKOMUNIKACE a.s. se účastní již několik let veletrhů CeBIT téměř po celém světě, neb se jedná o světoznámé a prestižní výstavy, kde nikdy nechybí hlavní "hráči" z oblasti telekomunikací.

Nabídka zaměstnání 2N TELEKOMUNIKACE a.s.