logo

Stříbrný Investor roku 2010: Asseco Solutions investuje do vývoje nových IT řešení

Druhou nejvýznamnější investici v sektoru IT a strategické služby v ČR má na svém kontě společnost Asseco Solutions. Ocenění za ni získala 26.10. 2010 v rámci vyhlašování výsledků soutěže Investor roku.

Soutěž letos již podesáté uspořádala agentura CzechInvest a Ministerstvo průmyslu a obchodu, spolu se sdružením AFI. Druhé místo v kategorii IT a strategické služby získala společnost Asseco Solutions za investici do vývoje nových modelů a IT řešení, jejímž příkladem jsou informační systémy Helios.

"Velmi mě těší ocenění v další prestižní soutěži, které se nám v poslední době podařilo získat," říká Stanislav Sýkora a dodává: "A těší mě o to více, že tato soutěž je odrazem snahy oceněných firem investovat správným způsobem - do produktů, které mohou skutečně prospět rozvoji české ekonomiky."

Investor roku je odborná soutěž vyhlašovaná každoročně Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest, Ministerstvem průmyslu a obchodu a Sdružením pro zahraniční investice - AFI. Generálním partnerem letošního ročníku soutěže je Skupina ČEZ, partnerem je ČSOB, supporting partnery potom Národní Galerie, QUIX a Zátiší Catering.

Mediálními partnery akce jsou Euro, Z1, E15 a Strategie. Soutěžní investiční projekty posuzuje komise složená ze zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva práce a sociálních věcí, sdružení AFI, agentury CzechInvest a vítězů minulých ročníků. Slavnostní vyhlášení vítězů se letos poprvé uskutečnilo spolu se zveřejněním výsledků soutěže Podnikatelská nemovitost roku.

Ceny vítězům byly předány 26.10. 2010 v Klášteře svaté Anežky České v Praze.

Další články k tématům - AFI - Helios - investice - IS - QUIX - soutěž - Stanislav Sýkora

Článek ze dne 8. listopadu 2010 - pondělí

Další články od Asseco Solutions, a.s.

Stříbrný Investor roku 2010: Asseco Solutions investuje do vývoje nových IT řešení