logo AVG Technologies CZ s.r.o.

AVG MailGate chrání centrálně příchozí poštu

GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, uvedl na trh nový produkt AVG MailGate. Pracuje na platformě operačního systému Linux a v kombinaci s dodávaným hardware je schopen centrálně chránit příchozí poštu před viry, červy, trojskými koni i nevyžádanou poštou.

Výhradním distributorem je společnost 100MEGA Distribution, která toto řešení nabízí ve svém portfoliu počítačů a serverů značky HAL3000.

"AVG MailGate je ideálním a uceleným řešením zejména pro malé a střední firmy," uvedl Karel Obluk, technický ředitel společnosti GRISOFT. "Zapojení do sítě je velmi jednoduché, nejsou nutné žádné velké zásahy do existující infrastruktury a na systém neklade žádné velké nároky. Produkt analyzuje a filtruje příchozí poštu a předává ji dále na cílový server v lokální síti."

Licence na 24 měsíců až pro 200 poštovních účtů a jeden server zahrnuje veškeré aktualizace i bezplatnou dodávku nových verzí produktu. Samozřejmostí je plná profesionální technická podpora. Administrace je zajištěna přes webové rozhraní, přičemž lze v případě potřeby uvést veškeré nastavení aplikace AVG MailGate do původního stavu.

Doporučená cena pro koncového uživatele je 19.990 Kč bez DPH.

Článek AVG Technologies CZ s.r.o. ze dne 27. července 2007 - pátek

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.