logo AVG Technologies CZ s.r.o.

AVG proniká na nový trh v Japonsku

GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, dnes ohlásil zahájení spolupráce s novým japonským distributorem, společností CoGen Media Co., Ltd. Úkolem obchodního partnera bude rozšířit v zemi prodej kompletního portfolia produktů se značkou AVG, které GRISOFT nyní nabízí i v japonském jazyce.

Obchodní síť společnosti GRISOFT tvoří autorizovaní distributoři a prodejci ve více než 150 zemích celého světa.

"Japonský trh, podobně jako další asijské trhy, může být v některých ohledech velmi specifický. Proto vítáme možnost vstoupit na něj společně s naším novým distributorem, jehož lokální zkušenosti pro nás budou cenné," uvedl Robert Pinkas, viceprezident pro obchod společnosti GRISOFT.

Úspěšný vstup na kterýkoli asijský trh však podmiňuje dlouhodobá příprava, proto i GRISOFT zahájil potřebné práce již před třemi lety. „Naše značka není v Japonsku neznámá, s japonskou lokalizací a podporou však budou naše možnosti daleko širší,“ doplnil Pinkas.

O společnosti CoGen Media

 www.cogenmedia.com CoGen Media je japonská firma s pobočkami v Číně a na Tchaj-wanu, zaměřená na distribuci software, podporu prodeje a rozvoj obchodu. Má globální zkušenosti s prací pro hardwarové i softwarové společnosti. Prezidentem japonského týmu je Jack Chen, který má mnohaletou obchodní praxi v Japonsku a Asii.

Článek AVG Technologies CZ s.r.o. ze dne 20. dubna 2007 - pátek

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.