logo AVG Technologies CZ s.r.o.

GRISOFT AVG Anti-Virus získal jako první certifikát Checkmark pro ochranu Windows Vista Business Edition

GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG oznámil, že AVG Anti-Virus 7.5 Professional Edition získal certifikát Checkmark nezávislé testovací laboratoře West Coast Labs. Stal se tak prvním bezpečnostním programem, který naplnil požadavky pro antivirovou ochranu 1. (odhalení) a 2. (odstranění) úrovně a ochranu proti trojským koňům v prostředí operačního systému Windows Vista Business Edition.

"Checkmark je přední služba pro nezávislé technické ověřování," uvedl Chris Thomas, provozní ředitel společnosti West Coast Labs. "Úspěch AVG Anti-Viru v našich testech dokazuje, že GRISOFT stále určuje aktuální trendy v informační bezpečnosti."

AVG Anti-Virus chrání domácí i firemní uživatele před viry, červy, trojskými koni a dalšími potenciálně nežádoucími aplikacemi. Produkty řady AVG 7.5 se vyznačují nízkými hardwarovými nároky, spolehlivými aktualizacemi a nepřetržitou bezplatnou podporou pro uživatele komerčních verzí.

"Zisk certifikátu Checkmark je dalším úspěchem na naší cestě ochránit data uživatelů našich produktů a nabízet jim tuto ochranu s ověřením kvality od nezávislých odborníků," uvedl Karel Obluk, jednatel a technický ředitel společnosti GRISOFT. "Jsme opravdu hrdi na to, že jsme první, kdo tuto záruku kvality nabízí i uživatelům nového operačního systému Windows Vista."

O společnosti West Coast Labs

 West Coast Labs

WCL je konzultantská společnost, která se specializuje na nezávislé testování a ověřování funkcí a výkonu produktů a služeb v oblasti informační bezpečnosti.

WLC vybudovalo svou pověst u zákazníků z řad bezpečnostních firem ze všech kontinentů díky svým technickým znalostem, kvalitě služeb a nezávislosti. Naše testy jsou založeny na předem stanovených kritériích a strukturované metodologii vhodné pro konkrétní test.

Článek AVG Technologies CZ s.r.o. ze dne 19. února 2007 - pondělí

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.