logo Digital Resources a.s.

Prestižní ocenění pro ECM řešení M-Files

Finský systém pro snadnou správu dokumentů M-Files, zvítězil v americkém testu Top Ten Reviews, který ho označil za prvotřídní řešení (Gold Award Winner) v oblasti řízení podnikového obsahu (ECM).

V oblasti systémů pro správu obsahu/dokumentů získaly M-Files v testu Top Ten Reviews nejvyšší počet bodů ve všech klíčových hodnotících kritériích.

Hodnocené oblasti:

Digital Resources a.s. jako Leading Partner pro M-Files v České a Slovenské republice zve zájemce o bližší informace na dvě akce, které poskytnou více informací.

První akce je v angličtině, zdarma, formou webináře dne 18.6. 2013. Volit můžete jeden ze dvou časů konání - od 10 hod. nebo 17 hod.

Druhá akce pro zájemce z řad manažerů a majitelů středně velkých firem - seminář "Jednoduše: Snadná správa dokumentů", 19.6. 2013 od 9:55 do 11:30 hod. ve školicím středisku Digital Resources, Poděbradská 24. Praha 9. Registrační poplatek 680 Kč.

Vysvětlení pojmů:

ECM - Enterprise Content Management - systémy správy podnikového obsahu, třídění, verzování, sdílení, zabezpečení, od dokumentů až po emaily a data z dalších informačních systémů, komplexní nabité funkcionalitou, podporující automatizaci a workflow.

EDMS - Electronical Document Management System – poněkud archaická zkratka z dob, kdy se praktikovaly i neelektronické systémy na třídění dokumentů.

DMS - Document Management Systems – systémy pro správu dokumentů, jejich třídění, verzování, sdílení a zabezpečení.

Další články k tématům - automatizace - DMS - ECM - ocenění - seminář - workflow - zdarma

Článek Digital Resources a.s. ze dne 3. června 2013 - pondělí

Další články od Digital Resources a.s.