logo ecommerce.cz a. s.

ecommerce.cz dodala kompletní řešení publikačního systému pro Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání

Společnost ecommerce.cz, a.s. pro Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT) implementovala řešení pro správu a publikaci obsahu na intranetových a webových stránkách této organizační složky státu.

Řešení pro správu a publikaci obsahu na intranetových a webových stránkách CERMATu je postaveno na komplexním produktu SystemIdea společnosti ecommerce.cz. SystemIdea je robustní platforma se všemi funkcemi potřebnými k budování rozsáhlých webových či intranetových portálů a dokumentových skladů. Platforma SystemIdea plně pokrývá veškeré procesy související se správou a publikací obsahu, tj. pořizování a ukládání dokumentů, jejich kategorizaci, řízené publikování na internetu i intranetu, pokročilé vyhledávání, personalizaci obsahu atd.

Součástí celého projektu bylo dodání a implementace publikačního systému SystemIdea pro intranetové a webové prezentace CERMAT včetně návrhu a tvorby publikační části systému a dodání příslušného hardwarového a softwarového vybavení.

V rámci implementace řešení společnost ecommerce.cz provedla také integraci uživatelů Active Directory CERMAT do nového systému. Konečnou fázi předání projektu pak představovalo příslušné zaškolení uživatelů.

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT) je organizační složkou státu přímo řízenou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. V souladu s ustanoveními příslušného zákona je hlavní činností organizace tvorba nástrojů pro hodnocení výsledků vzdělávání, v současnosti zejména pro společnou část maturitní zkoušky.

Článek ecommerce.cz a. s. ze dne 4. srpna 2008 - pondělí

Další články od ecommerce.cz a. s.